העסקים-המונית שלך

סוגיית פתיחת עסק משלך תמיד עסקים מתעניינים. מחוץ לחלון בשנה 2010. המשבר העולמי, כך נראה, נכנס התדרדרות, וקירוב ספקי עם יצרני נסה להעצים את הנופלים לפעמים למכירה. על הדרך לעבודה כל יום אנחנו רואים כמו ליהנות בתחבורה ציבורית, בדרך כלל באמצעות אוטובוס או במונית. טבע תעשיות בהחלט מביע דעה מלומדת. אתה זוכר את זה קורה במיניבוס בשעת העומס? אנשים פשוטו כמשמעו לבש ממולא ב אוטובוס קטן צבי, פורד טרנזיט או מרצדס-עכשיו זה המכוניות הנפוצות ביותר, משמש אוטובוס ברוסיה. אנו לזכור רגעים כאלו, להמחיש ולהעריך מה רווחי העסקים-במסלול זה מונית! בואו לנסות לפתח משהו כמו תוכנית עסקית קצרה. אז, אוטובוסים הם עכשיו לשים על מסלולים בעיקר כמו שכבר כתב Ghazals מכוניות פורד או מרצדס. עבור רשימה מלאה יותר של מכונות עכשיו לענות על הדרישות של מה שמכונה "אישור של סוג הרכב (אישורים) ניתן למצוא בקטלוג של מוניות (עיין בנספח).

גז 322132, למרות העובדה כי המחיר שלה (בזמן הכתיבה הוא כ- 380000 03.2010 רובלים) הוא כמעט 4 פעמים שינויים יתרון במיניבוס פורד טרנזיט (1.1 מיליון רובלים), לאבד את נוכרי כפי קיבולת הנוסעים ואמינות. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של שלומי בסון. אמינות בעת בחירת מכונית משחק התפקידים-לתחנה המרכזית כדאי לרכוב ולהפיק הכנסה! יתר על כן, ברור שהמכונית בטוחה ונוחה יותר לנוסעים. למעשה, אם כבר נעלם מ ברחובות ערים רבות צבי יניעו את הנהג שכר, בדרך כלל אוטומטי "חי"בערך 2-3 שנים, ואז להתחיל בעיות רציניות עם השירות. בעוד מרצדס בנוחות מביאה רווח לבעלים של יותר מ 7 שנים. כמובן, ייתכנו מצבים איפה הנהג של האוטובוס אידיאלי מפקחת המפרנסת שלהם, אמנם לא דבר נדיר, אלא להיפך, המצב ההפוך.

אז, ברגע שיש לך את האוטובוס והערכה ערכו (380-1100 טי) לפנות את העלות של הנתיב הזמני. ככל שהרזולוציה של עובדה זו בעיה-אין, הקריטריון הבסיסי של תחילת פעילותה על מוניות בכלל. בלי בתיאום עם החברה, בשיתוף שעם אשר יהיה שלך מכוניות על המסלול, עוד צעדים קונקרטיים אין אפשרות להמשיך. זה שווה להגיד את זה יש אפשרות לארגן הסעה של הנוסעים בקו החדש שיצרת. אבל זה צריך לעבור זמן רב מאוד, דרך ארוכה מן הרישום של רשיונות (רשימת דרישות לקבלת רישיון עבור תחבורה הנוסע) ההסכם, אישור של המסלול מעוצב. לפנות את המספרים, עם האפשרות להיות בממוצע ב אורך ומספר הנוסעים במסלול הנסיעה-14 דולר ארה ב (התעריף, 2011. Rostov-na-Donu), ניתן לספור על 10 טיסות לנוסעים עשרים, קרי: 20 x 10 x 14 = 2800 רובלים ליום. עבור משרות נהג מונית באזורים, זה ניתן לצפות כי השכר היומי שלו יהיה כ 700-800 רובלים. לכן, בסופו של דבר, יישאר הסדר USD 2000-2100. יומי או על חמישים אלף רובל בחודש. עדיין עליך לכלול את העלויות של הארגון חניה, לבדוק קופצים, החומר הוא עדיין בסביבה. טי 5-10 לחודש. אז, ב טי האיזון-40 אבל איור זה וייתכן שיצומצמו במהלך קלקולים, הפסקות אקראי, לדוגמה בשל חוסר חלקי חילוף. כדי למנוע מחדלים, אני ממליץ תמיד יש ביומן שלך מספר חנויות חלקי חילוף מערים אחרות ודאו שיש לכם מחסנים משלו, משלוח לרוסיה עכשיו אינו דורש הרבה זמן (לדוגמה, חנות חלקי חילוף עבור פורד טרנזיט ומיניבוסים Motorsila.Ru אחרים, קישורים לספקי אחרים, ראה בסוף המאמר). הבעלים של Marshrutki יכולה להעלות את ההכנסה שלהם, אם להסיק חוזה עם סוכנויות פרסום ולצייד את החלק הפנימי (טלוויזיה) או פרסומות חיצוניות. הכנסה יהיה שווה לכ-6000 רובלים. עם זאת, ראוי לציין כי לא כל ההעברות חברות לאפשר פרסום על אוטובוסים עבודה. באנו מה באמת מונית הופך די רווחי, אך באזורים מסוימים כמעט לא נגיש עבור פרטית היזם.