הנהלת האוניברסיטה

על פי התוצאות הנוכחיות על הניהול משחקות, מספר משמעותי של האוניברסיטאות לאומי, יוצא הרבה לומר, כאשר הוא מזהה היעדרם של ממשל תקין, הבטחת אופטימיזציה יעיל של המשאבים שלו, מצוינות אקדמית, academicism האמיתית אשר צריכים להוכיח השתתפות מקדימים של אוניברסיטאות לפני בעיות קשות מול המדינהיותר מתמיד, הוא נדרש של אנשי מקצוע המסוגל מיעון האתגרים, מהתסיסה ולהפיק את השינויים כי צרכי המדינה כדי לצאת שלנו במקרה קדימה., במשך שנים, אוניברסיטאות ונצואלה, הציג רשויות, rectors שלא היו מסוגלים לנהל את האוניברסיטאות עם יעילות, נותן לך שלב למצוינות אקדמית על-פי מתדרדרים, יותר ויותר ירידות להשכלה גבוהה ואוניברסיטאות להתרחק המטרות שלהם, תפקיד שבו הם נוצרו. ישנן אוניברסיטאות רבות, כאשר חלק כישוריו, לדוגמה, מעורבים במקצוע שלנו, כמו ניהול, הנדסה, מי הפסיד במסלולה והתוכניות שלה נתנו מעוגנת במציאות, שבו אנשי מקצוע אשר אינם עומדים בדרישות שדרש בהווה. חוקרים רבים של פרופילים, ניהול, הנדסה, כלכלה, הם לא מותאם ידע בסיסי הדורשים תרחישים הנוכחי כדי להבטיח, כי ארגונים, חברות, מדינה, פרודוקטיביות, התחרותיות, פיתוח. מתרחשת בחלק מהאוניברסיטאות היעדרות, יכולת תכנון פעולות, אסטרטגיות, מערכות יעילות של ניהול וחינוך, בו במקום, אלתור, הזנחה להתבטא וניהול ומונעים את ההישג של תוצאות אשר מעדיף את היקף מצוינות של חקירה וחינוך, וכן, השתתפות של האוניברסיטה לבעיות רציניות כעת בפני המדינה בישראל בתחומה פרודוקטיביכלכלית, חברתית. הוא זיהה של פסיביות, שמשאירה הרבה לומר, שבו, להפך, אוניברסיטאות מוצלח חייב לספק מצוינות אקדמיים, למנף את הכישרון של שלה האוניברסיטה לקהילה מקדימים אנשי הדרכה, גנרטורים של שינויים, ומוכנים לאתגרים ולספק מיומנויות מעודכן עבור הפיתוח של המדינה. הוא מאוד מצערות, כי היעדרם של הנהלת האוניברסיטה מתאים, הוא ההון האנושי המבוזבז של האוניברסיטה, פיתוח ההזדמנויות נתון לאוניברסיטה ודינאמיים יותר, מליטה פיגורטיבי פחות התוכניות של המדינה והן במגזר פרודוקטיבי של המדינה. זה לא, אמור להפתיע אותנו ההערה, החשיבות של הצורך זה, ניהול מהווה התמיכה בניהול מבניים המשפיעים על המגזרים השונים של הארגון. מבנה professionalized ויותר מנומקת הפועל בסביבה יותר ויותר תובעניים מבחינת מתן דין וחשבון. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל חברת טבע.

על פי הכיוון של משאבי אנוש כגון בשלב מתקדם יותר מאשר ניהול פשוט של הטבות, עד היישום של מערכות איכות, המיישמים מסוימים להתחיל להחיל מערכות של הסמכה ISO ותכנון אסטרטגי; משמעות הדבר היא, בין היתר, לנרמל attributing שגרות ניהול או לשאת את שביעות רצון הלקוחות קבועים סקרים. התלמידים והמורים תובעניים מאוד כבר לקוחות שהתקינו אינטראקציה (ויותר) דורשות רמה גבוהה של איכות ניהול. זכור, המנהל של האוניברסיטה הם כרוכים באופן מלא באסטרטגיה אוניברסיטת בימוי של ארגון מבוסס על ידע, עם רשתות פורמלי יקר, עם עובדי ידע למי יהיה עליך להחיל את הלוגיקה של שיווק ולקבל. כל זה פירטת מוכן הזמנים העמוס שלו בכל פעילות בה מזרח מעורב האוניברסיטה. הוא מאוד אסרטיבי כאשר נאמר, כי רק עם מנהלי rectors מסוגל מאוד ייתכן אוניברסיטאות להשיג מעולה. השררה הוא המאבק גדל כדי למשוך ולשמר ביותר מוסמך דירקטורים, שאינה מונעת כדי לשמור על סגנון פתוח של תיאום, זיהוי, בהפצת הטוב ביותר שיטות החיפוש אחר שירות ציבורי יעיל יותר. ניהול באוניברסיטה טובה באמצעות SWOT יכול לתת דרך כדי לציין כי כל החולשות הציג אוניברסיטאות הכאן ועכשיו, זה, עליך לתכנן פעולות, אסטרטגיות, כלים המערבות המרות אליהם כדי להפוך אותן עוצמות, להעריך את היעילות של קיימות מערכות ניהול, הדרכה של אנשי מקצוע בוגר, לצורך ניהול של כישרון, משאבי אנוש, ניהול משאבים כספי וטכני, סגל, מחקר, שיתוף פעולה עם בעיות חינוכיות, פוליטית, כלכלית, פרודוקטיבי, טכני הלאומי. לעומת זאת, אפריקה ישראל בהחלט מבין את הסיפור. עליך להימנע ניהול באוניברסיטה טובה, אשר להמשיך לא מפגין מצבים אשר השפיעו את ההישג של התוצאות, כגון: היעדר panificaciones אסטרטגי המציג גישות אסטרטגית, אסטרטגיות מתאימות לפעול בסביבה המשתנה, הסוערת, קריטי, מסוכנת כפי שאתה פונה.

תרגול נוסף ניהול באופן מיטבי את המשאבים של האוניברסיטה לעבר המטרות, התחייבויות המזוהה במשימתו. יותר הרכבת רשויות על הטיפול הנכון של כלי ניהול להבטיח להם הנהגה טובה פרופילים עדכון של מקצועות רבים לא annualized ולהבטיח מצוינות אקדמית לאפשר עוד מחקר, פרסומים, השתתפות לפני האתגרים הארץ פונה. להיות דינמי יותר בניהול של הצעות של cientifico-עשו הקהילה שירותי המורים מוסמך ביצע את העבודה שלהם-הדרכה ופיתוח מקצוע שדרושה הארץ התמחותם. ניצול יעיל יותר, יעיל של ההון האנושי של האוניברסיטה. אנחנו כי הם גם לשתף לרגע הזה של טרנספורמציה אתגרים, שינויים מול ונצואלה, ישנן הזדמנויות גדולות עבור אוניברסיטאות לשלב ניהול חדשות המסוגלות לייצר פעולות אשר מעדיפים אותו והצלה של ניהול לקוי עבור שנים הוכנעה האוניברסיטאות וכי שיש התדרדרה ההישגים שלו, טווח השפעה של ממש המערבות שיש השתתפות לתמוך בדרישות הדרושים כדי לסייע התקדמות המדינה. אנו חולקים כי זה אמור להקל על חילופי חוויות בין סביבות האוניברסיטה השונים, אשר יאפשר למשתתפים לזהות ועיצוב עצמו תגובות המותאמים לתכונות של מוסדותיה, אחרים הם מתכוונים הצעות, הצעות אשר נהנים בכל המגזרים היום קצת תקועים במצב הפונה, תוצר של הפעולות של הממשלה. הוא נדרש לתת דרך חדשה מסגרות קונספטואלי, מחקר, כלים המקלים על הניתוח של חוויות ולספק בסיס תמיכה אילו תהליכים של שינוי במוסדות דורש מחויבות יותר מאשר מורים ssepan לפרש את האתגרים, שינויים כי המדינה פונה. לעשות את הדרך להיווצרות של בריתות אסטרטגיות בין: האוניברסיטה, הממשלה, בתי עסק, חברה אזרחית; פרדיגמות המתעוררים, סיפורי הצלחה.