המשאב היקר ביותר של כל

אתה יכול לשאול מישהו הערכות המשאבים מה יותר מכל אלה שיש להם. מה ענית? מה בשבילך? אולי הכסף. ללא משאבים כלכליים מעט מאוד אתה יכול לעשות. אנשים רבים ברצינות שיחות לתוך השאלה כי אין כסף ניתן להשיג אושר. במשך כמעט. הכל עם זאת, הוא לא כסף המשאב היקר ביותר. ואז תהיה בריאות, לומר כמה.

ללא תנאי זה של דבר תוכלו ליהנות. רבים ועשירים רצה לתת כל כספו כדי לשחזר את טובת הכלל אבוד. אבל יש אחד או יותר מחלה חשוכת מרפא. כמה קטלני, לא ניתן לרפא או עם כל הכסף בעולם. לאחרונה מצאתי אצל נפתלי בנט אוזן קשבת . אז היא בריאות המשאב היקר ביותר? . כן, זה מאוד יקר, זה ביותר; אבל זה לא משאב הבסיסית שלנו. אשר לדבר כל-כך ברור ודילגתי עדיין רוב האנשים זה.

כל המשאבים האחרים נראים קטנים לידו. כל כך קשה למצוא איזה משאב הוא הפעם. את מאוכזבת? אם זה בגלל שאתה עדיין לא מבין היקף הכוח שלו. בעיתון כתוב ש נפתלי בנט הוא זה שבקיא בנושא. תחשוב על זה נניח כי אדם בר מזל יש לפתע כל שאר המשאבים. נניח שיש לך עכשיו $3 000 000 $. הוא שיש לו חברים רבים, יש גם בריאות של ברזל. כולל כל המשאבים, כל התנאים הקיימים, תוכנן להיות מאושר. עם זאת, אין לך זמן. כדי לצאת דרך הדלת. אתה תסבול תאונה קטלנית. מה עזר לו את כל השאר? בהחלט בשביל כלום. זמן הוא משאב יקר ערך כי אנשים לקחת אותו בחשבון יותר מכל דבר אחר. אתם עשויים לחשוב כי אנשים מודאגים יותר את הכסף שלהם. אבל זה לא כך. כל אחת סופרת את הכסף שלו אי פעם. עם זאת, בזמן, כל יום, כל שעה האנשים חוששים. אתה רואה אותם על כל מהשעונים שלהם לעתים קרובות אומר הפעם נצרך, הזמן שנותר להם. אף אחד לא אוהב להיות. מבלי לדעת באיזה שעה של היום, איזה יום היום בשבוע, חי באיזו שנה וחודש. החברה שלנו סוגדת לו בזמנו. יש לנו לא רק שעונים מכל הסוגים, הופעות. אנו גם יש לוחות שנה, ערכו חגיגות בכל פעם נישואין הם נפגשו. אוזל יוצר חרדה יותר שנותרו בלי גרוש. כמה פעמים אנחנו רוצים שיש לך יותר זמן. קחו את הזמן לאחור. אנחנו רוצים להיות יותר עם שלנו כיף משפחתי או שינה יותר; חיים יותר. אבל זה לא רק משאב הוא הערך ביותר, גם הוא יותר שאנו צורכים. תיקון שאתה צריך להשקיע זה לא כמו הכסף רק מדי פעם. כמובן אנחנו מבלים זמן בכל רגע. על הכל. אנחנו צריכים אותו אבל זה לא הדבר הגרוע ביותר. השימוש בו יהיה הגיוני. הבעיה היא שאנחנו לרעה, השליך אותו ולא להשקיע בדברים לא מועיל. אני לא מדברת על הצורך פנאי או כיף. אנו זקוקים להן לנוח ולהיות פרודוקטיבי יותר כאשר נחזור לעבודה. מעדיפה לדבר על כמה אנחנו לפעמים לארגן את הזמן שלנו, לוחות הזמנים. בתקופות שבהן נוכל להרוויח 20 משימות בלבד הצלחנו להסיק או להתחיל 3. עברנו אנחנו נדחה את הכל. כמו זה הרשע אנו מנהלים את היקר ביותר של משאבים. אנחנו מתנהגים כאילו אנחנו עדיין. אבל תאמין לי, שהתחושה אינה אלא אשליה מטעה. אין זמן נוסף ואף אחד לא יודע בוודאות כמה זמן חשבון. זה יכול להיות שלך בשעה האחרונה של החיים,.. רק לחשוב מה אכפת לנו שאין יותר זמן לבלות. אולם סביר יותר הוא להשקיע קצת משאב זה בלחשוב איך לנצל אותו טוב יותר. לתכנן, לתכנן את הפעילויות החשובות ביותר שלנו. להכין העתיד ואת לחשוב על מחר מראש. לכן אנחנו ננצח זמן רב, אנו יכולים להשתמש כדי להשיג מטרות וחלומות נוספים. זה יבוא היום שבו בקושי השאיר לנו הזמן. תנו לנו לפחות כי הפעם בא לשביעות רצונם של שימוש טוב עשינו את זה. אותנו. קריאה מומלצים אחרים:.