המקור של סינרגיה במיזוגים של חברות.

חברות רבות לא הצליחו במשך השנים על ידי העובדה סכנות רבות להתמודד היום. דוגמה בולטת היא Compunet ו Forzabrut. שתי החברות היו במשבר בשלב כלשהו, ??וכי תקנות ממשלתיות היו נוקשים מדי ולא לאפשר לכל החברות לעבוד בחופשיות. ההיסטוריה מלמדת אותנו כי Oyuki עו"ד קוון, Compunet עובד נאמן של עד שבע שנים, עמד בפני Forzabrut אסטרטגיה כדי להשיג רמה גבוהה יותר של החברה. עם זאת Compunet נתקל בקשיים כמה במקרה, כמו לשעבר לא לצפות בהיסטוריה חבוי של היריב. שמו של מנהל אז Forzabrut לואיס רודריגז, אשר נפגש באופן אישי על מספר התנגשויות Oyuki קוון. Forzabrut קשרים ספור, בעיקר ברמה הממשלה, אבל לואיס רודריגז היה מופתע באמת עם טכניקות חדשות שבהן הוא תקף, כי החברה נראה Compunet מתוחכמים עצבני. עם זאת נראה כי בעיות רבות הממשלה שורה של ההתקפה עדיין לא היה שלם.

Oyuki קוון היה הראשון לבקש אחת הפגישות, אנשי קשר כדי Compunet, כך לואיס Rodrigez חשוד מיידי על הגילוי של הרכבה, ספקים מרכזיים. מפגשים בין Oyuki קוון ו לואיס רודריגז הוביל גישה להבנת הצרכים העסקיים. Compunet אולי מצאה למעשה קשר חשוב. Compunet לא יודע לעבוד Forzabrut בדיוק במשך כמה שנים, החברות היו מתועלת דרך המחלקות שלהם. עבודה מסוכנת מאוד, אשר לא ניתנה ביטחון לכולם. Oyuki Compunet בחזרה לספק מידע.

אבל לואיס Rodriguez'm סקרן לדעת אם הוא אמר את הכל. לעת עתה quizaz מיוצג יתרון אסטרטגי. עכשיו לואיס חשבתי על הסכם אפשרי, מיזוג או מפגש. בין המקורות של הסינרגיה העסקית עלול שיכלו להשיג היו: 1. שיפור בהכנסות: החברה המשולבת ניתן להפיק הכנסה יותר משתי חברות נפרדות. עליות בהכנסות יכול לבוא מרווחי השיווק, יתרונות אסטרטגיים כוח שוק. מיוחס השיווק: הוא טען פעם כי מיזוגים עשויים לייצר רווח תפעולי גבוה יותר כתוצאה פעילויות השיווק. שיפורים אלה יכול להתבצע בתחומים הבאים: – על תכנות יעיל הקודם התקשורת מאמצי הפרסום. – ב רשתות ההפצה הנוכחי חלש. – ב תמהיל המוצרים מאוזן. ב זוהי הזדמנות לנצל את הסביבה התחרותית אם במצבים מסוימים להתממש. היתרון האסטרטגי היא יותר בחירה מאשר הזדמנות השקעה סטנדרטי. פיוז'ן הוא נקודת מתקדמת, אסטרטגיה אפשרה לחברות לפתח אשכול מחוברים מאוד של מוצרים נלווים. ג כוח שוק או מונופול, חברה יכולה התמזגו למשנהו כדי לצמצם תחרות. אם כן, המחירים עשויים להיות מוגברת על מנת להשיג רווחים מונופול, מיזוגים המפחיתים את התחרות אינה לטובת החברה. ראיות אמפיריות אינו מציין את העוצמה הגוברת בשוק הוא סיבה משמעותית עבור מיזוגים. אם כוח המונופול הוא גדל על ידי רכישה, כל החברות בתעשייה צריך ליהנות כמו מחיר מוצר עלייה של זהה. ד הפחתת עלות: אחת הסיבות הבסיסיות המיזוג היא כי החברה יכולה לפעול ביעילות רבה יותר מאשר שתי חברות נפרדות. ה יתרון לגודל: אם את עלות הייצור יורדת עם הגדלת רמת הייצור הוא אמר לי להשיג יתרונות לגודל. יתרונות לגודל לגדול לרמה האופטימלית שלו. לאחר מכן, יש diseconomies של הסקאלה, או את העלות הממוצעת מגדילה פעם בעבר כי נקודת. ו כלכלות של האינטגרציה האנכית: מצירופים אנכיים, כמו גם אופקי, כלכלות מבצעית זמינים. המטרה העיקרית של הרכישות אנכי כדי להקל על תיאום הפעילות המבצעית קשורה קשר הדוק. העברת טכנולוגיה היא סיבה נוספת אינטגרציה אנכית. ז משאבים נוספים: חלק מהחברות לרכוש לאחרים לנצל טוב יותר את המשאבים הקיימים או שיש את האלמנטים החסרים להצלחה. ח ביטול הממשל מדליק, יש כמה חברות שערכם יכול להגדיל עם שינוי הממשל. במקרים מסוימים, מנהלי אינם מבינים את האופי המשתנה של התנאים לא יכולים לנטוש את אסטרטגיות וסגנונות שהפכו עם השנים. אלה שתי החברות דנו עדיין, אבל אולי Oyuki מצאו ביודעין את הקשר הראשוני שהיה מחפש.