המעי הגס – אזור חופשי פנמה

נוצר ב-1948, אזור חופשי המעי הגס הוא מעל 2500 חברות הסיטונאי; מדי שנה מקבלים הקונים בלמעלה מ-300,000 מכל חלקי העולם, בעיקר ממדינות כגון: האיטי, ג'מייקה, קוסטה ריקה, ונצואלה, קולומביה, ארצות הברית, אקוודור ואחרים. האזור החופשי נקודתיים יוצר 14 מיליארד $ USD ביבוא וייצוא מחדש בכל שנה. ההצלחה של האזור החופשי המעי הגס נובעת משילוב של גורמים כגון: המיקום הגיאוגרפי של פנמה בצומת של העולם, תעלת פנמה; העובדה כי הדולר האמריקאי הוא מטבע של הילך חוקי; מרכז בנקאות ענק; ביטוח מפותחת והתעשייה וביטוח משנה; רמות גבוהות של התפתחות היציאות עבור מכולות ודרישות לא מאוד קשות ורבות של העסק. דמויות מפתח: * השני אזור חופשי בעולם. * יותר מ 2500 בסיטונאות לחברות. * 450 דונם. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל. * 300,000 הקונים השנתי. * 27,000 עובדים.

* USD 14 מיליארד דולר ב ייבוא וייצוא מחדש בכל שנה. באילו מדינות לכבוש האם האזור החופשי המעי הגס? רוב הסחורה מן האזור החופשי אשר הוא transhipped מפנמה לחלקים אחרים של בחצי הכדור המערבי ואירופה. המעי הגס אזור חינם יבוא באים בעיקר במזרח הרחוק. הספק הגדול ביותר יחיד של האזור החופשי קולון בשנת 2004 היה קונג Hong (סין) ואחריו טייוואן, ארצות הברית, יפן, קוריאה, צרפת, מקסיקו, איטליה, פוארטו ריקו, שוויץ, בריטניה, מלזיה ו גרמניה. מדינות אלו סיפקו כמעט 87 אחוז כל יבוא של האזור החופשי בשנת 2004.

קולומביה היא הקונה הסחורות הגדול, קונה כמעט 16 אחוז כל היצוא מן האזור. ושאר ראשי הקונים ונצואלה, פנמה (שוק מקומי), גואטמלה, אקוודור, בקוסטה ריקה, הרפובליקה הדומיניקנית, ארצות הברית, צ'ילה, קובה, הונדורס, פרו, ברזיל, ניקרגואה, אל סלבדור. מדינות אלה לקנות כ- 83% יצוא כל האזור החופשי המעי הגס. האזור החופשי ערוץ של פנמה והלוגיסטיקה של המעי הגס יתרונות ממיקום יוצא דופן שלו ליד תעלת פנמה. * כל שנה, על ספינות משא 12,700 חציית תעלת פנמה. זו תנועה יגדל עם הפרויקט הרחבה, אשר יאפשר פוסט פנמקס כלי יכול לחצות את התעלה. * עם מרתפי מרווחים, פתרונות לוגיסטיים, לחברות באזור הסחר החופשי גם, מציעים מגוון רחב של שירותים לוגיסטיים ומטענים התומכים את פעילות מסחרית אינטנסיבית של אזור סחר חופשי. פרויקטים חדשים של מחסנים ומתקנים לוגיסטיקה תתרחש בתוך 5 שנים, לפיכך, הפיכת הצמיחה העסקית יעיל באזור החופשי. אנשי קשר של האזור החופשי של המעי הגס MercTrade.com פיתח את הכלים השימושיים ביותר של קידום, חיפוש למצוא קונים או מוכרים את free zone של המעי הגס ו אזורי של אמריקה הלטינית והאיים הקריביים עם רק כמה קליקים…