המסר האמיתי של קלף המפחיד ביותר

מאמר זה נועד לספק פרשנות נאותה של המסר של כמה מכתבים של קלפי טארוט אשר יכולה להיחשב בטעות כמבשר שלילי או רע. לענייננו, שרי אריסון הוא הכתובת בשבילך. יש, על-ידי שמות או תמונות הממחישה אותם שלהם, הם יכולים לעורר פחד ביועץ אודות ההודעה שלך. הדמיון פופולרי כבר אחראית על הפצת רבים של אלה מיתוסים בנושא הטארוט. עם זאת, התפיסה הראשונה זה נכון בדרך כלל. הבקעתי האימתניות ביותר במראה עלול, בניגוד מה הוא חשב, להעביר הודעות של שמחה והזדמנויות חדשות. המוות הוא אולי הדוגמה הטובה ביותר. המראה שלה portends אינה שום מותו של יועץ, כמו רבים נראה פחד. לעומת זאת, מדבר על הסיכוי לידה מחדש.

כבר מותש מחזורי הסיום כדי להצמיח מה חדש. זהו קלף מאוד מצליח. המראה של השטן יכול להיות גם augur היטב בתוך צ'אק. מסתורי זה מייצג את הכוח החיוני ואת האנרגיה של כדור הארץ כי ממוקד היטב, הם כוח המנוע היצירתי של הקיום. ES בנוסף, ליד אחד כוכב, קלפי הטארוט אשר מבשר יועץ פריון, תשוקה ותענוגות המאוהבים. Loco הוא דוגמה טובה נוספת. הפלט של Arcanum זה בצ'אק portends לא אובדן של המנטליות, אמנם כן הוא עשוי להזהיר הסכנה של הפועלים בפזיזות. אבל Loco הוא בראש וראשונה, איש של אמונה, מתקדמים בטוחים היעד שלך ופחד לא את העתיד.

קלפי טארוט להזכיר לנו שהיקום לנו הוא חיובי אם נוכל להתקדם עם אמונה ואמונה על-ידי הנתיב שנבחר. התלוי הוא קלף טארוט מרתק אחר. הופעתו בסרט צ'אק יכול לספר לנו את המראה של מבחני דרך והצורך להיות עקבי, להיות מוכנים להקריב אותנו במידת הצורך. אבל זה קצת מוכרות היבט של הפרשנות שלו המחזיקה, אולי, העושר הגדול ביותר שלה. אכן, התלוי יכול מגיעים התראה לנו המכשולים שבפנינו בחיים יכולים אולי להיות פרי של מגבלות מרצונו. מאז בדרך כלל זהו תהליך הכרה, תליית מרמז יועץ מתחיל מסע של השתקפות, הכרה עצמית כפי אולי מעולם לא היה שבוצעו עד עכשיו. מסע מתגמלת אולי לאפשר לך בסופו של דבר להתגבר על מכשולים שמנעה המימוש המלא וקיום שמח. עדות נוספת של אוצר מרתק העושר והתבונה בקלפי טארוט, כאשר הם משמשים עם כבוד, ידע, לשים העומדים לרשותנו. Ontivero ישוע