המיטה המושלמת עבור הכלב שלך

הבחירה של מיטה מושלמת למיטות כלב, כלבים לכן צורך כוללים מיטת נעים, נוח, מושלם עבור הכלב שלך. הכלב שלך יעריכו לחלוטין משלך מיטה נעים לישון. כלבים הם חיות השגרתי של, בדרך כלל לישון באותו מקום, כך מיטה נוחה של הכלב בפינה שלו היא מתנה גדולה כי הכלב שלך יהיה תודה. 1. המגוון של מיטות לכלבים כמובן, באפשרותך ליצור משלך המיטה כלב: קופסת עץ עם כרית או שמיכה היא חלופה קלה וזולה.

עם זאת, ישנם מגוון עצום של מיטות לכלבים זמינים בחנויות לחיות מחמד, אשר יתאים את עצמו באופן מושלם את הכלב שלך. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . ממש עכשיו, הכלב יכול לבחור מיטה בשבילו אז הנה כמה טיפים העשויות לסייע ברכישה של המיטה כלב. 2 לבחור מיטה המתאימה את אישיותו של הכלב צריך לדעת את סוג המיטה שבו הכלב שלך יהיה יותר נוח, המיטות עבור כלבים מגיעים בסגנונות שונים כמו קנים עגולים הרגלי שינה, תורם או חיבה, עגול או כדור מיטות של כריות רכות, מזרנים שטוח מרובע, קומתיים בצורה של הגודל הנכון עבור כלב. אם יש לו חלומות נרחב, שטיח גדול יהיה מעולה. כמה כלבים אוהבים לישון על הבטן, מיטה כלב מלבני סגנון יהיה מושלם עבורם.

3. גודלו של הכלב; הגודל של הכלב שלך הוא שיקול חשוב. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של אפריקה ישראל. המיטה המרופד דק קטן יהיה מתאים כלבי צ'יוואווה צעצוע, Tzus שי. לשם השוואה, דוברמן, Huskies צריך מיטות גדולות, שבו יכול למתוח בנוחות. מה הגודל של הכלב שלך, לבחור כלב גדול מעט יותר המיטה. שמאל זה חדרים לצמיחה, במיוחד עבור גורים, והשאר בחדר לתנועה. 4. אתה יכול לשטוף להיות בטוח כי המיטה כלב עשוי חומרים נשלף רחיץ. בהחלט תקבל מלוכלך, ריח רע, לכן חשוב כי אתה יכול לשטוף בקלות בכל עת. כמו כן, ודא כי החומר מתאים לעור של הכלב. 5. לקבל ארז – חפשו למיטה עם ארז: ארז דוחה פרעושים. -ארז יעשה כי חיית המחמד שלך הים מאושר יותר ועם פחות מתח. -להפוך בטוח כי אין לך אלרגיה ארז. 6. מיקום, מיקום, מיקום ולאן אתה הולך לשים את המיטה כלב? זהו גם שיקול חשוב בבחירת מיטה כדי שתוכל לבחור את החומר המתאים. כמה מיטות כלבים מתאימות יותר בכמה מקומות השינה או בטרקלין במקום תחת כיפת השמיים. מזג אוויר לזמן המקומי הם גורמים חשובים שיש לקחת בחשבון גם. לבחור מיטה של כלב אשר יספקו חום בחורף, אוויר קריר בקיץ גם מאוורר. 7. איכות עמידות גם חיוני. המיטה כלב אמור להתנגד את הנטייה של הכלב ללעיסה, כמו גם חדות וטפרים. כפי שכולנו יודעים שרוב הכלבים הם מלוכלכים, בחירת שער רחיץ, עשוי בד עמיד המיטה כלב. שקול את הצבע והסגנון של הכלב מיטה גם. זה אפשרי כי המיטה כלב שלך בשילוב עם הרהיטים והקירות. אתה צריך לדעת כי ישנם מיטות לכלבים שיכול להכיל מגוון רחב של צרכים מיוחדים של הכלב שלך. מיטות לכלבים עם חימום, מיטות אורטופדיות קצף זמינים, הן אפשרויות מצוינות לכלבים מחלישות וישן. הכלב שלך יעריכו את המיטה שלך בשטח קטן שלך. בריאות ורווחה של הכלב שלך יהיה תלוי לא רק דיאטה או פעילות גופנית, אלא גם מעבר נוח לישון ורוגע הכוללת. חורחה Obando