הכל על ידי העושר

כל ב- עושר 2 שלך סתירה חמורה יותר, קיומי לחוות המשחק מכני של היצורים החיים על פני כדור הארץ. הפילוסופיה אינה עידוד לנשמה שלך. התיק מת Jesucristo? במקרה, את חושבת שהמונח הזה הוא אומר שאלוהים מת? מכה את החזה ומעודדת את נשמתך, שסיימו בעודו חי לא כל. זוכר את זה אז רק רגע, היא זמנית איזה ניסיון עכשיו, זה לא יהיה בשביל תמיד. הרם את הפילוסוף מתרחץ הפנים שלך ואני פונה המציאות לכאורה.

קצת הן השנים של האיש afane הוא כל כך על ידי קיומה, כל כך חלש רגיש זה הרוח מתון יותר מכבה אותו. אתה מצדיק האמצעים ואת hincharas נשמתך ו הקף אותו עוולות? האם לא זכית בעצמך, אם אתה desistes להשיג העושר תחת בכל מחיר? לעזאזל עם השטן, אבל אין des le כל, כי לא מגיע לו. . תנשום, הנתיב תיקון הוא כל כך קצר, ארעיות שם משום דאגה. דברים פיזיים עלייתה ונפילתה בכל רגע. הם אינם משתנה ולא נצחיים. אלוהייך לא .

מת, אין נשענת אשר חוסך לישראל. . להחזיק אותך במילה שלך לכן שתהיה טובה. מ: אורלנדו Magno עבור: חוזה אורלנדו מלו נאראנחו Eclesiast?s Cap?tulo 02 2: 1. אמרתי בליבי: בוא עכשיו, אנסה בשמחה, ייהנו נדל. אבל הנה זה גם היה יהירות. 2:2 צחוק אמר: באהבה; הנאה: למה זה? 2:3 הציע בליבי לבדר את הבשר שלי עם הגיעו, זה שצויינו לבי חוכמה, עם השמירה של הטיפשות, כדי לראות מה היה טוב להם ילדי אותם גברים, שבו מאוכלס תחת כיפת השמיים להם כל ימי חייו. engrandec? 2:4 את העבודות שלי, חינך לי בתים, שתלו כרמים; 2:5. אני עשה מטעים, נטוע בתוך העצים של כל הפירות. 2:6. הפכתי בריכות של מים, להשקיית היער שבו העצים צמחו מהם. 2:7 קנה עבדים ומשרתים, היו משרתים נולד בבית; אחזקת גדולים של פרות ושל כבשים, יותר מאשר כל אלה היו גם מי הם היו לפני בירושלים. amonton? 2:8 לי גם כסף וזהב, ואוצרות היקר מלכים ומחוזות; קיבלתי זמרות וזמרים, התענוגות של בניו של אנשים, וכל מיני כלי נגינה. 2:9, היה מוגדל, גדל יותר מאשר כל שהיו לפניי בירושלים; יותר מזה, כל הזמן איתי את החוכמה שלי. 2:10 לא סירב העיניים שלי אף אחד לא רצה ולא לקח את ליבי של הנאה, כי הלב שלי נהנה כל העבודה שלי; זה היה הקטע של כל העבודה שלי. 2:11 ואז הסתכלתי כל העבודות אשר עשה את הידיים שלי, ואת העבודה שלקחתי כדי להפוך אותם; . הביטו, הכל היה יוהרה והכעסת הרוח, וגם שום רווח תחת השמש. 2:12 ואז חזר לי להסתכל לראות את החוכמה ואת אותם מה יש לכם, איוולת; כי אתה האדם רודף אחרי המלך? . שום דבר, אבל מה כבר נעשה. 2:13 וראיתי כי החוכמה עולה את הטיפשות, כמו האור לחשיכה. 2:14 הסגי עיניה על ראשו, יותר שהשוטה walketh באפילה; אבל גם הבנתי שאני זה אירוע באותו יקרה האחד על השני. 2:15 אז אמרתי אני בלבי: כמו זה יקרה השוטה, במקרה אני גם אותי. למה, כי עבדתי עד עכשיו שגרמת לי יותר ידע? ואני אמרתי בלבי, שזה גם היה יהירות. 2:16 לא מרווה או של שוטה יהיה זיכרון לעד; כי בימים ההם כבר הכל יישכח, גם למות החכמים כמו האווילים. 2:17 שנאתי, לכן, החיים, כי עובד הנמצא תחת השמש מהקברים; עבור כל היא יוהרה והכעסת רוח. 2:18 גם שנאתי את כל העבודה שלי שגרם תחת השמש, אשר יצטרכו לעזוב אחר זה יתנקם בי. 2:19, ומי יודע אם זה חכם או טיפש אשר ישלוט על כל העבודה שלי שבו אני לקחתי, אשר ישב תחת השמש החוכמה שלי? גם זה הבל. 2:20 חזר, לכן, desesperanzar הוא הלב שלי על כל העבודה אני עמלו, וכך זה היה כבוש תחת השמש את החוכמה שלי. 2:21 גבר עובד עם חוכמה, המדע ועם צדקתו, ואת מי מסיע את האיש שלו-מימון אשר מעולם לא עבדתי על זה! גם זה הבל ורוע גדול. 2:22 כי הייתי מה יש לו. האיש של כל העבודה שלו ושל העייפות של הלב שלהם, עם זה הוא עסוק תחת השמש? 2:23 בגלל כל ימיהם הם לא אבל הצער, ואי נוחות עבודות שלהם; עדיין של הלילה הלב שלו לא נח. גם זה הבל. 2:24 אין דבר טוב יותר לאדם לאכול אבל משקה ו כי נפשו להיות שמחים בעבודתם. גם ראיתי שזה יד האלוהים. 2:25 כי מי יאכל, מי יהיה איכפת לך, הכי טובים שאני? 2:26 כי האיש משמח אותו, אלוהים נותן חוכמה, מדע ושמחה; יותר את החוטא נותן העבודה של איסוף וסידור בערימה, לתת לזה שירצה האל. גם זה הבל והכעסת הרוח.