הודעה כוזבת אודות מדבקות עם Lsd

מגורם מספר ימים המדינה במחזור הרפובליקה הדומיניקנית הודעת דואר אלקטרוני שנשלחו כביכול ע י התובע הכללי של הרפובליקה, המתריעה על כמה כביכול בדגם זה מוכר ו/או נותן להם בתי ספר ובתי ספר של המדינה, אשר הם כביכול ספוג זה סמים ליסרגית של של חומצה ליסרגית, הידוע ביותר על ידי שלהם ראשי תיבות באנגלית כמו LSD , על ידי אשר המשיך לחקור בהקשר זה, הקובע כי זה מוטעה אזהרה לגבי האפשרות כי ילדים צעירים יכולים להגיע לספוג חומרים מזיקים (LSD), דרך הקשר עם דמויות קעקועים דבק. לאלה אשר נחקרו מאז תחילת שנות ה-90 כזה הודעות, אומרים עד היום (כמעט עשרים שנה מאוחר יותר) לא הוכח כדי היו קיימים בכל מקרה של ילדים שקיבלו מנה של כל תרופה, מדבקות או קעקועים ספוג עם התרופה. א. מה יש, אם יש ראיות כי בשנת 1992, שם ל מעגלי דרך צילומים של גרסה באנגלית של סוג זה של הודעות, נייר חיזוק של החולים דנברי, בארה ב. UU. שנייה גירסת זהה, היא התפשטה בשנת 1998. גירסה זו, היה כמעט העתק טקסטואליים של מבוזר (באנגלית) והעמיד את זה להיות מוצעים על ידי החולים, עותקים של עלון עם האזהרה כותרת להורים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של טבע תעשיות. .

בדיוק בתאריך 11 יוני בשנת 1998, אמר בית החולים נתן כי אזהרה כזו שקרית, הודיעה באופן רשמי לפי הסכום הגדול של שיחות טלפון, ההתייעצויות לקביעת הכבוד. הודעה נוספת מכונה עם טקסט זהה, הפעם בספרדית, מיום 02 באפריל 2001 מדריד, כמו הרבה aa, כביכול עזבה חברתית לרפואת ילדים ביחידת החולים חסוס ניניו Universitario, היה לשים לזרום בספרד, מופץ גם באמצעות שרותי צילום מסמכים ופקס, מאז הדוא ל לא היה כל כך נפוץ ,. א על פי מקורות התייעץ, הטבעת נייר של החולים ואת השם של הרפואה היו אמיתיות, אבל מהדורה זו לא ניתנה על ידי בית החולים אמר, לפי מה ראית, התוכן שלה הוא שקר מוחלט. אל דאגה שלומי בסון הוא האיש הנכון . לסיכום, לפי המחקר שלנו יש נקבע, כי הודעה זו, כי יש מצב במחזור הרפובליקה הדומיניקנית, המדמה את זה יצא laa התובע הכללי של הרפובליקה, באמת הוא להיות עותק של הודעה נוספת מאז למעוגל במקסיקו, בחודש אוגוסט 2007, בחודש יוני 2008, גם הדמיה של היועץ המשפטי של הרפובליקה (PGR) של מקסיקו אשר נדחתה בהודעה שפרסם בעיתון Tabascohoy194 דיגיטלי, מיום 17 ביוני של השנה הנוכחית. com אשר קורא: לתובע הכללי של הרפובליקה אמר כי מוקד של עיתונאים, אחר הצהריים היה המיוחס המוסד באמצעים שונים היא העיתונות לא נכון איפה אזהרה להורים, מורים ורשויות חינוך על המתנה למכירה ua של מדבקות ספוג עם LSD סמים מחוץ קמפוסים. ב מדינת טבסקו, יסמין דוברת PGR דיאז אמר כי המסמך היא זיוף עם הלוגו של PGR שהופיעו שלישי תקוע ב קמפוסים שונים של גן, בית ספר יסודי במרכז העיר מקסיקו. בהחלט, יש גם לא הכי מינימלי הסיכוי כי ילד עשוי להיות הקורבן של תרופה זו באמצעות קעקועים ו/או מדבקות דביק. עם זאת, אי אפשר להתעלם כי כל ילד או מתבגר בכל עת עלולים להיות בסיכון של כל צורה של התגרות או רמזים הקשורים עם חומרים אלה, אם אנחנו כהורים לא לדאוג לסביבה שלהם.

הודעה מסוג זה תוארה וירוס מחשב בשם של תרמית, כפי שמתואר בספר מתמחה VSantivirus וירוס מחשב, ב-12 באפריל 2001, עמוד, אשר על פי ויקיפדיה פשוטו כמשמעו מוגדרת בתור: Hoaxa A אשר הוא לא יותר מאשר בניסיון לגרום לאנשים להאמין אדם או קבוצה של אנשים שווא שמשהו אמיתי (תרגום אנגלית הספרדית היא תרמית, הטעיה, לעג). במדינות דוברות ספרדית, המונח הפך פופולרי בעיקר בהתייחס לרמות מסיבי באמצעים אלקטרוניים במיוחד aa דרך האינטרנט. הוא מסר של תוכן שקרי או מטעה. בדרך כלל מופץ על ידי שלהם מקלטי רצופות עקב שלהם מזעזע תוכן שנראה של מקור רציני ואמין, או כי באותה הודעה שיחות שיוגש. כפי ייתכן מעריך כי המידע הוא יש מצב חוזר של זמן בזמן עם אותו תוכן כמו היא למצב הפצת מההתחלה 90 מהם, תקווה, כי אף אחד לא נכנס שיקול בריא זה ישלם לתת השידור לסוג זה של הודעות, יוצר מאז הפרעה ועצבנות למשפחת הדומיניקנית, של העולם בעוד אנחנו אתה קולח רשתות אינטרנט, להיות כל כך שהמטרה האולטימטיבית של יוצרי הודעות כאלה. חורחה לואיס ורגס רבי התעודה של גנרל רכז הביטחון של החברה גבוה פרק דומיניקני אבטחה יולי 07, 2008. -בטיחות מומחה, דיפלומה הביטחון של החברה גבוה העיראקי