הוא מצליח להיות אדם אפקטיבי

כיום אנחנו חיים בחברה משתנה, תנועה, הדורשים אותנו להיות יותר דינמי אדם שני במקום העבודה בתור צוות, עוברת לעתים קרובות מול מצבי לחץ ומתח מעולה. עם חלוף השנים למדנו להסתגל לסגנון הזה של החיים מורכבים, מנסה להיות יעיל אנשים, המבקשים להתעדכן עם מידע וחידושים, אנו דורשים אותנו גם כי אנחנו שוכחים לפעמים כי אנחנו לא מכונות, יותר אולם אנו שואפים שניהם לפעילויות שלנו יותר וטוב יותר, וגם אני לא אומר שזה רע, אבל תשכחו לתת לנו מספיק זמן כדי להפסיק לחשוב, להרהר, לנתח, מכיוון שלא לחדש את עצמנו כבני אדם מי שאנו. . אנחנו כל-כך פוחד לטעות או מתחו שלקחנו את ההחלטה להעמיד פנים כי אנו, יש את היכולת לבצע את כל הפעילויות הדורש מאתנו לשגרה שלנו ולשים לעיתים קרובות בריאות משלנו, כי פיתחנו את עצמנו בתרבות שבו אנו מבלים את הזמן הארוך ביותר האפשרי כדי שלנו עבדתי? כדי להשיג את המטרות שלנו, שוכח שזה גם חשוב לשמור על הגוף, הנפש והרוח שלנו. אם אנחנו רוצים להיות יעיל באמת, וכן לשפר את ההתנהגות שלנו בעבודה ובחיים האישיים, מומלץ כי אנחנו שמים את עצמנו בפועל את הרגלי 7 של אנשים יעילים, מחבר רבי סטיבן קובי מציג לנו.

לאחר מכן מציגים את הרגל כל מה: להיות פרואקטיבי: התנהגות יוזם הוא התוצר של החלטות משלנו, בהתבסס על ערכים. תגובתי התנהגות מוביל אותנו להאשים אחרים או הנסיבות שהדאיגו משלנו. ב המניעים שלנו אפקטיביות ואת האושר מותנה על ידינו ועל ידי אחרים. להתחיל עם סיום בראש: להתחיל עם הבנה ברורה של לכיוון לאן אנחנו רוצים ללכת. תחילה הגדר את הדבר הראשון: את ההרגל הזה קובע לנו להשתמש וכיצד לנהל את הזמן שלנו. במקרה הזה אני חושב ש רב שמואל אליהו צודק במה בהוא אומר. היא גם מסייעת לנו ללמוד לומר לא בנסיבות מסוימות, זה נראה כל כך קשה לענות, מלמדת אותנו הנציג לפעילויות, חיפוש תמיכה.

לחשוב על win / לנצח: הניצחון מונח / win הוא איזון אומץ והתחשבות, זה האיזון בין כבוד אלינו, כבוד לזולת, הוא מהות האינטראקציה האנושית, הוא מאפשר לנו להפסיק טיפול. תנסה להבין, ואז להיות מובן: רוב האנשים רוצה להיות מובן, את ההרגל הזה, חשוב מאוד לדעת להקשיב, בלהיות חולה, לא הפסיקה כדי להפסיק כמו גיבוריו או להעמיד פנים שאנחנו יודעים הכל על סמך הניסיון האישי שלנו. סינרג ' י: הוא כאשר אנשים לתקשר עם כבוד ויצירתיות כדי ללמוד ולהפנים, מחפשים פתרון טוב יותר מאשר ההצעות על ידי כל אחד בנפרד. לחדד את המסור: לקחת את הזמן כדי לטפל ולגדול גם אמצעי לחידוש ארבעת ממדי טבעה: פיזי, רוחני, חברתי/רגשי ונפשי. אלה 7 מאוד ברורות והרגלי קל לעקוב, היא רק עניין שלאדם יש יוזמה כדי ליישם אותם, עם הוודאות כי נגיע טוב, תוצאות טובות יותר בהתנהגות שלנו. LAE.