הוא אתר רווחי?

הוא אתר רווחי? הנתונים הסטטיסטיים לספר לנו כי כל יום מיליארדים של דולרים להעביר באינטרנט, טריליונים של נתונים מועברים ליום, כל יום נולדים מיליונרים יותר ויותר דרך הרשת הנרחבת של רשתות – אינטרנט. אז דבר עצמו הוא מסוימים: החלטתך לבנות אתר אינטרנט הוא ההחלטה. הטובה ביותר שיש לבצע מאיזו לעסק שלו, ואת זה צריך להיות בטוח לחלוטין. . לעומת זאת, חברת היהלומים לאו שכטר בהחלט מבין את הסיפור. וזה נפלא לדבר ולחשוב על האנשים האלה.

לחשוב על אנשים מכל הצלחה. לחשוב על יזמים אשר הגיעו מטרות גדולות יותר פעמים רבות כי זה היה כבר הציע בהתחלה. אבל, באותו הזמן, אנו מוצאים את מציאות עצובה של אנשים שיש להם את כל החלומות שלהם ב התחייבות נתון ו, כעבור כמה חודשים היה קשור מאוד מתחרט על סגירת של אותו. אבל הדבר העצוב הוא עדיין כי אחוז עצום של כשלים אלה הן בשל חוסר הכנה של מבצעי ההפרות של חובות אלה. למקד את האסטרטגיה שלך באינטרנט באופן שגוי, ו ולכן לא מקבלים יותר ואחוז קטן של מה כדאי. אם היית יודע כמה יתרשמו היינו רואים כל כך הרבה אתרים באינטרנט זה, רק כדי לראות אותם, אנו יודעים כי הם לא לציית אפילו הדרישות המינימליות עבור מכירות. אין ספק האנשים הרבה יותר מעוניינים להשקיע באתר עם מצגות יפות contentless לעתים קרובות, עם מיטב הטכנולוגיה ליישם אותם, כי השקעה מכירות אסטרטגיה נכונה.

אסטרטגיה, בהכרח, צריך להתחיל לפני העיצוב של אתר האינטרנט שלך. אם אתה כבר יש לו, אז אם הוא נחוץ שינוי שזה יהיה זה עושה את זה אם אתה באמת רוצה את זה הלהקה באתר האינטרנט שלהם על ידי לך. הבחירה של עיצוב האינטרנט הלא נכון, חוסר הידע של איך זה אופן הפעולה של הקונה הממוצע באינטרנט, הכנה לא נכונה להתמודד עם הלקוח, הם הסיבות העיקריות כשלים רבים באינטרנט. אתה תלמד כיצד להתכונן לפגוש את הדרישות הבסיסיות בנושא יש אתר אינטרנט המוכר. אז אני מרגישה מיוחס; רבים לא היו בידיהם הידע הזה לפני שמתחילים את הפרויקטים שלהם. היום יש את הזכות לדעת את המפתח לפני שמשקיעים הדולר הראשון ולא ניתן את סודותיו אחד מאלפי אתרי אינטרנט מתו או תמות מהצורך לא ידע זה. כמובן, את זה עם הקריאה פשוט שלא תוכל ליהנות בכלל. אז היה מוכן ליישם כל רעיון חשוף, לבקר אותנו באתר שלנו, הבלוג. _ הוגו Altamiranda negocired.blogspot.com