הבלוג שלך ב-Google בתוך פחות 10 דקות.

אם אתה רוצה להרוויח כסף באינטרנט באמצעות הבלוג שלך, אחד הדברים החשובים ביותר הוא לקבל את הבלוג שלך בתוצאות של גוגל. מתחילים להשתמש בטכניקות שבמקום לעזור להם נזק. לדוגמה, זו טעות שאנשים רבים הערה: להוסיף את כתובת האתר שלך כדי Luig זה: בכך, זה כמו אם לשלוח דוא"ל גוגל אומר להם לא להראות את הבלוג שלך במשך 7 חודשים. זה לא לעשות, מפתה יותר שזה נראה. ישנן דרכים רבות כדי להפוך את הבלוג שלך מופיע בתוצאות של ה-G גדולה, אבל אלה יכולים לקחת לפחות שבוע, באמצעות שיטה זו יופיעו בבלוג Google באותו יום כי creaste.Habiendo אמר, זהו קצה כי יכול לעזור לך עמוד הבלוג שלך במהירות. – Google.com – עשו חיפוש יוצא דופן, למשל "איך לגרום לכלב לעוף" להשלים עם מרכאות – פוסט שכותרתו "כיצד להפוך זבוב כלב" – פוסט המסביר איך אתה יכול לעשות זבוב הכלב להשתמש במונח "איך לגרום לכלב לעוף" להשלים עם ציטוטים ונועז על פי שניים.

– הודעה שלך – אתה פינג Google מהבלוג שלך (אני אסביר בהמשך) – זה כל מה עכשיו אתה תוהה, איך זה יעזור לי להופיע ב-Google? אני אסביר: בעת חיפוש על "איך לגרום לכלב לעוף" תבחין כי אין לעמוד או בלוג נמצאה עם המונח המדויק (הסימון בפעם האחרונה לא היה) וזה משום שאנשים רבים חושבים שיש querere מחפש מידע על הכלב שלך לעוף. שרי אריסון בהחלט מביע דעה מלומדת. ברגע זה, גוגל מחפשת מקום לפרסם מידע על "איך לעשות זבוב כלב". בעת כתיבת פוסט אחד שלך על זה פינג, google תבחין כי האתר שלך מכיל את המידע הזה והצמוד במהירות. זה כל כך פשוט. נסה את זה, עשיתי וזה עבד בצורה מושלמת.

זה עובד גם אם יש לך את הבלוג שלך באינדקס של Google ואתה רוצה לפרסם הבאה שלך להיות באינדקס מהר במקום הראשון עבור הביטוי המדויק. עכשיו, אם אתה נשאר עם שאלות לגבי PING, אני אסביר: כאשר אתה פינג מהבלוג שלך, אתה להודיע ??גוגל כי יש לך תוכן חדש זה הולך חיפוש בבלוג מה חדש ב. זה נעשה באופן אוטומטי אם יש לך בלוג אתה משתמש WordPress לפרסם, עליך להוסיף את הכתובת: לרשימת פינג שלך. הדבר נעשה על לוח המחוונים שלך וורדפרס או לוח המחוונים, אתה הולך על אפשרויות ולאחר מכן כתוב. למטה יש משהו שאומר "שירותי עדכון", זה המקום שבו אני שם את הכתובת לעיל. ב-Blogger אתה צריך לסמן את האפשרות "אתה רוצה לתת מנועי החיפוש למצוא את הבלוג שלך?" זה כן, זה בכרטיסיה הגדרות ואחר כך בסיסי. אז יש לך את זה, אתה צריך לבדוק את זה פשוט. כדי ללמוד עוד טיפים על בלוגים ולעשות כסף עם אלה, להיות סבלני ולחכות מאמרים נוספים. ברכות. אריק רמירז.