האמת והשקרים של עבודה מהבית

לא שאי פעם ראיתי מודעה כזאת? \"להרוויח אלפי דולרים בקלות לעבוד מהבית\" תחת ההבטחה של עשירים, יש איכות חיים מעוררת קנאה המלמדות מדורגת שיווק אלפי אנשים ללא ניסיון הקודם עסק אך שופע התלהבות ותקווה. תומכי אנשים נואשים לעתים קרובות כי הם רואים כמו שלהם \"סיפור פנטסטי\" לא ניתן לאתחל, אחראים על האכלה האשליה ולגרום להם להאמין שהם יכולים, כל אחד יכול. אם הם מפקפקים אתם מדברים על \"החבובות\" שהחליטו להיות המום על סף משבר כדי לפתוח את העיניים שלנו מתקרב פנטסטי החברה שלנו, בלה, בלה, בלה…היום הוא אדם חדש, כבר שילם את כל החובות שלה, גר בווילה עם בריכה בפאתי העיר והוא שמח מאוד. . בואי נהיה רציניים, למרות מדורגת לכולם לא שכולם הולכים בשביל את מדורגת.

כפי מקצועי נותן לי מצטער מאוד לצפות בחלק יש הפנים של הגרעין הקשה עבור לא מתקשרת אליו קצת בושה ל\"הופעה להציף את כל מי חוצה את דרכך הוא יצטרף החברה הם מייצגים. אתה מדמיין את הבעלים של mcdonal עושה את אותו הדבר כדי לאפשר לך לרכוש זיכיון של החברה שלך? האמת מאשר לא. אם העסק הוא טוב, זה קל לבצע אתה יכול להרוויח הרבה כסף לא אחרים צריך אותם שמפעילים מאחוריך? אם אתה מתפתה להתחיל בעסק MLM מהבית, לפני שאתם מתחילים לנתח טוב נותן החסות שלך מבחין זה נואש? . תקיש עליו? אם אתה בורח מן כמו אבק שריפה. לשאול וזו שיטת העבודה המשמשת כדי למכור או השותפים לקבל אתה יכול לעשות את זה שיש? אני זוכר כי החברה הראשונה MLM שזה התומכת שלי אמר לי המערכת עבור מכירות ושותפים עלונים יומי 1,000 על מכוניות ולעשות סקרים, בחיי ביליתי כל כך הרבה בושה, אז בסופו של דבר אני עוזב את החברה.

זה גם לבדוק כמה נותני חסות לקבל אפילו על שיטת עבודה רצינית, הם פשוט אומרים \"ללכת ולקחת אותו\" הכל עניין של מוטיבציה, התלהבות ורצון להצליח ויכול הזה שווה על גורלם של אנשים אחדים, אך המציאות זה, ללא עבודה לתכנן, הכישלון יובטח. כי זה לא אותו דבר רוצה כוח. ייתכן שתרצה צעד לתוך טבעת עם מייק טייסון, ייתכן מוטיבציה ואני משוכנע לגמרי שזה יכול לנצח את זה, אבל כאשר יד האגרוף הראשון יהיה מודע לכך שכדי לנצח את מייק טייסון לא רק צריך ללמוד אגרוף טוב מאוד אבל זה גם חייב להיות אסטרטגיה של לחימה. מדמיין כי לאחר הראשון לעגל, לעמוד במכות. בתעודת הזהות, מתקרב מהפינה שלו, ובמקום עצה טקטי המאמן שלך יגלה לך \"רוח אלוף, שאתה יכול, מלח ולאכול אותו\" באותה דרך מפיץ חדש דרוש ספונסר מי יכול להדריך אותך ולסייע במניעת אתה מחבר \"שביתות מיותרים\" בפינה שלו: גיל Gonzalo מנהלת.