האם באפשרותך לעבוד תחת לחץ?

זו שאלה אני אותו כתב סקירה של תעסוקה. אבל, אשר פועל תחת לחץ? כפי שאתה יודע יש שני סוגים של טוב אחד הלחץ, את אחרים לא כל כך טוב. הטוב: ב אשר החברה מעניקה לך המטרה להגיע, יחד עם המדיה שביקשת אותם. הרע: הוא שם הארגון רוצה לכסות את הפרעת והמשמעות של “urgencia”, עם הזמנות tino והן מחוץ “logica”. דוגמה: צריך 10 אנשים לאזור דחוף של הקובץ. זה צריך להיות מחר.

שאלה: האם ניתן לך לציית דחיפות זו?. הרבה תלוי ביכולתם לענות על הבוס מיידית, informandole מגבלות של סדר זה. אם עם זאת אדם זה השיב: "אני רוצה אתמול". זה היה לך?. התוצאה היא נתיב עבודה מתח.

אני רוצה עבור מתח אזכור של אתמול. מה זה?. היא לא התגובה המתאימה למצבים בהם יש adecuadas” “armas לא להתמודד איתם. תגובות הטבע רגשית, פיזיקה, ואפילו התנהגות ליווי זה תגובה איטי. כאשר הגיוניים הוא קבוע בעת ההחלטה הופכת נשק מגביל, לא יפעל עוד: המנהל מקבל תעסוקה חוזים לאישור, הם יותר מ-200. בתעסוקה Perua חוזים לחתימה להיות נגדית על ידי משרד העבודה המרבי עד השנה ביום ה-15 החל את החגיגה. ההנהלה יודע ומצפה החלטתה להירשם ליום האחרון. אתם עלולים לחשוב כי זהו מצב מיוחד, לא כך. זהו הרגל רע. "כבר המשרד, אנא remitalos במשרד". אם מקבל היום האחרון בבוקר, סימנים צהריים והשאר לעוזר שלו עם "העצבים עצה" (הוגש לאחר תאריך זה שמקורם של קנס מינהלי על כל חוזה). ציונים זה לא סיפור עובדה המראה קצה של עבודה תחת לחץ. כפי לשרוד על מות הקדושים? יש לך מספר אפשרויות, שינוי של תעסוקה (ניתן לעשות איזה ביטוח) כדי להחיל מספר אסטרטגיות שיכולות לסייע לך, לדעת המדיום בו הוא עובד. אני לחלק פנימיים וחיצוניים. כדי לראות אם באפשרותך להחיל אותם. אסטרטגיות פנימי נגד עבודה בלחץ 1-להעריך את הסביבה בה הוא פועל, לדעת מודוס אופרנדי של מנהלים. פעולה זו תאפשר נתקל חלופות פעולה. עדיף להיות בטוח יותר מצטער. 2. הזן את עבודתך שגרתי, כך שיש לו זמן פנוי מדי יום. זה הזמן הפנוי כפי שאתה יכול להשתמש כאשר הבוס רוצה לעשות עבודה תחת לחץ. 3. לחפש עזרה גילם. מבקש עזרה אינו רע, דבר רע רוצה לעשות זאת לבדך. אתה לא סופרמן. זכור: קפטן אמריקה כבר מת. אסטרטגיות חיצוני נגד עבודה תחת לחץ 1-לתרגל מדיטציה: הוא לא בדיחה. הדבר יסייע להפחית את רמת המתח. 2. תרגול של ספורט: אם איש קשר אחד טוב יותר, אשר יסייע לך להוריד את כל זעם מצטבר. להרגיש חיים טובה. 3 לקחת יום שלם למשפחה שלו בלבד: עזרה כדי להתנתק מהעבודה. כאן אינו פועל עבודה בדרופל, מכיוון שאין מושג כזה בעבודתו. טוב Alimentecese 4: זה יש בפיקוח nutricionistaa זה לא דיאטה לפי התצוגה שלו או את אשתו. 5. לטפח ידידות: יש המכנים אותה רשת של השפעה, אם רשת זו הוא ראש המנהל הטוב ביותר. מסקנה אם אתה הבוס אין לבלבל את המונח בלחץ, לעבודה שלו אנשים חיים. האקלים אפופת ערפל והמושפעות פרודוקטיביות לטווח קצר. אם אתה הוא כפוף; חפש יישום זה חלק אסטרטגיות חשוף. אם הם משולבים בצורה הטובה ביותר. הם מסייעים. תואר ב פסיכולוגיה ארגונית וחברות e administraciond