גלה איך עצות אלה יכולים לסייע לך אם ברצונך לעבוד במצב מקוון

אנו יודעים כי בעולם הגלובלי בו אנו חיים תמיכה גדולה היא, כללים מסוימים קונבנציונאלי, מבחינת העבודה משתנים באופן קיצוני. בכל פעם בכלכלה החדשה הוא לוקח חזקה וחיובית מאוד כאשר מדברים על כסף. כדי להתחיל עם, חשוב מאוד לדעת כי זה לא בחינם. זה חסכוני, זה שונה. אני חושב כי כדי להשיג הצלחה כאן, תכנון ומוטיבציה הם היסוד. זה חייב להיות ברור מה לעשות יום יום.

אנו בטוחים כי בין היתר, הוא רוצה עוד הכנסה יש, אולי יש נוספות כוונות, ככל שיש יותר זמן פנוי ליהנות, כדי להיות עם הילדים שלהם. אם יש משהו שהוא ברור הוא כי אם עד עכשיו לא הצליחה, זאת בשל: דרכו של חשיבה, החלטות אשר לוקח, האופן שבו מנהלת את הזמן, הידע שלך, הכסף שלך, כלומר, לחיות. לכן, כאשר אתה והישות משהו. חדש, הדבר הראשון שאתה צריך לשקול הוא מה צריך לשנות?, מה אני יכול לשנות את מסגרת נפשית, רגשית, גופני ורוחני, כדי להיות מסוגל לעשות את זה? דבר אחד מאוד ברור, עבודה שבו אתה עובד, או לא, עם הדרך שבה שאתה מנהל את הזמן, הידע שלך, כל מה שציינתי קודם לכן, אינו הוא מצליח. עם מה הם ממשיכים לעשות, הולך להמשיך לחזור על עצמה. אני חושב כי אם אינכם שמחים ואם אתה לא לפי עם מה שאתה עושה, אתה חייב לבצע שינוי ולנסות לעשות משהו שלא היה לפני.

זה יכול להוביל שינוי בהרגלי מבחינת העבודה, מבחינת היחס וכושר שיש לך. כדי למשוך שפע והצלחה בחיים תמונות להיות מקצועי ולהיות מודעים מה שאנחנו עושים. ולהיות מוכן לשים את כל המאמץ ואת הלהט ב מה אנו נוקטים, כדי לא לשקוע בים של לא לדעת מה לעשות. אז איך עובר לא מקבלים כסף כדי להכניס את? הסוד הגדול: התמדה! פעם אחת אתה לאמת כי משהו עובד, לעולם לא תעזוב. אם אתה עובד בקבוצות, לתרגל מה שהם מלמדים. לא תמיד שרי אריסון. אבל, להיות מודע לכך שאתה לא יכול לשלוט בגישותיהם שלהם מיומנויות. אתה יכול לשלוט רק משלך. למרבה הצער ישנם הרבה אנשים חוששים לקבל החלטות. . כי הם לא משמשים כדי לקחת אותם. לאחרים לעשות את זה בשבילם. . פחד מוביל הספק ספק מוביל למצב של בלבול. כאשר אנו מקבלים החלטות, אנו מייצרים אוקסיטוצין, הורמון האהבה, של אמון. זהו המצב האידיאלי. רוב האנשים אין מספיק ביטחון עצמי כדי לגדול להיות מוצלח. אם אתה אחד מהאנשים האלה, אני ממליץ לך לקרוא את הספרים לסייע להגביר את ההערכה העצמית. באפשרותך לקבל עזרה לבנות אותו, תאמין בעצמך וליצור חלום שאתה לא רוצה להתעורר. מה שלא עסק העוסקים, קח את הזמן שלך כדי להבטיח כי זה יכול להיות מוצלח. . בדוק את זה טוב. הקשורים אנשים מצליחים. תכניס את הקפיצה! ואני מקווה להשיג חברה להישאר לצמיתות. מחבר: איזבל מ מנהל Pi?ango גווארה: צור קשר עם:.