גירוש ונישואין

תחת חוקי ארה ב, ישנן מספר סיבות זה יכול לנסוע ישירות בארץ המוצא של העולה. רקע פלילי, הפרה של מקום העבודה, הפרה של חוק ההגירה, תפוגה של הכרטיס מגוריו או לא נטישה של המדינה עד תאריך הוקמה, הם חלק הרלוונטי ביותר. המומחים ב חיפוש אסטרטגיות כדי לשמש כדי להימנע מגירוש. כמו כן, קבלת, ביטול הצו, את הווריאציה המצב המשפחתי, שינוי סטטוס מגורים כמו לוגאר חנינה, הן נוסחאות נפוץ מאוד אשר הגירה עורכי דין יודעים להשתמש בכל מצב. ישנן פעולות שניתן לבצע כדי להימנע מסילוק מארצות הברית.

כדי לעשות זאת, זה חיוני כדי לקבל הסיוע של עורך דין הגירה בטענה ערעור פסק הדין בתוך מגבלות הזמן שקבע החוק. לפני הפנייה, יש תקופה של 90 יום שבו העולה יורשה להציג את מה שידוע. תנועה עבור המחודשת, שבעקבותיו הרשות להציג ראיות לא נותחו בקהל, לדוגמה, נישואים עם אזרח ארצות הברית. נישואין חייבים התרחשו על-פי החקיקה הקיימת, עם התהליך של השגת תאימות המתאימים, באהבה, כי נישואים של נוחות, הם כבר לא חוקי אז עורך דין הגירה, להגן על מעשה שאינו חוקי לפי החוק. בנוסף, אם העולה נכשלה הצעות המחיר יכול להוכיח מחלה חמורה או סיבה השבתת נדל, יכול לוגאר תנועה של פתיחה מחדש. הערעור ניתן להחזיק הנאמנים של ההגירה ערעורים במהלך 30 הימים בעקבות פסק הדין.

חשוב שים לב, כאשר הערעור בתוקף, העולה שומרת על מגוריו משפטי ולעבוד היתר. אם הערעור מוכיח שלילי יכול לחזור לערער, אשר תמיד מומלץ על ידי עורכי דין ההגירה כבר יותר עולים עם גירוש ההליכים במסלול, לא יכול להיות מגורש מן הארץ. לאחרונה, מטרה חדשה עבור השעיה של גירוש ההליכים, אושרה לאחר חודשים של תביעות, ערעורים ותהליכים, סוף סוף להשיג שינוי שיאפשר אלמנים אלמנות בני זוג של מי למות בתוך שנתיים של נישואים, לקבל מונח של שנתיים כדי regularise את מעמדם של מגורים. להלן כמה אסטרטגיות ו דרישות כדי להימנע מגירוש, עורכת הדין שלו ההגירה אשר יכול להדריך אותך ולהשיג ביטול זהה, עם ההליך החוקי הקיים מתאימה למצב של כל מהגר.