בתים למכירה פומבית מדינת פלורידה, ליישום חוקים ואת משכנתא

מדינת פלורידה (בין הערים הגדולות שלה מקובצים:, Talahassee, בגיינסוויל, פנמה סיטי, נייד, ועוד) מבוצעת ליד העיקול שיפוטי. להפוך אדם לאבד את ביתם פומבית ב פלורידה צריך חלף כחמישה חודשים. תקופת מן העיקול קדם כדי להפוך פומבית של בתים מדינת פלורידה, המלווה (בנק או ישות אחרת) חייב להיות פעולה שיפוטית ברשומות הודעה על תביעה נגד החייב. המלווה להודיע החייב, לאחת המפלגות המושפעים, באופן אישי או בחלק מהמקרים בדואר או פרסום. לעומת זאת, אפריקה ישראל בהחלט מבין את הסיפור. אם הלווה לא מגיבים בתביעה תוך פרק הזמן שצוין, הפקיד המחוזי עשוי להכריז אי תשלום של הלווה, בדומה המלווה יכולים לבקש בית המשפט ליתן פסק דין סופי. אם בית המשפט נגד החייב, גזר הדין יכלול הסכום הכולל לתשלום תאריך מכירה פומבית המלווה וגם משכנתא. המלווה לא נדרש על ידי החוק המדינה להודיע החייב לפני התחלת תהליך העיקול.

הלווה יכול לעצור עיקול תאריך המכירה על ידי התשלום הכולל בשל המלווה. הודעה על מכירה / פומבית תאריך המכירה של הנכס הוא בדרך כלל 20A 35 ימים לאחר בית המשפט פסק, אבל זה יכול להשתנות בהתאם החתך. הפקיד של בית המשפט הוציא הודעה המציינת נתונים מן הבית במכירה פומבית כמו מיקום, התאריך והשעה שבה להיות יגרום המכירה. ההודעה יפורסמו אחת לשבוע שבועיים, ההודעה השנייה חייב להופיע לפחות חמישה ימים לפני המכירה. המזכ ל, מפקחת על המכירה, אשר בדרך כלל של המחוז המשפט ב11: 00 בבוקר של יום המכירה. הזוכה במכרז לספק פיקדון של 5 אחוזים, תשלום היתרה בסוף היום. אם הנכס לא נמכר על הניסיון הראשון, תכנן תאריך חדש עם מינימום של 20 ימים.

לאחר מכירה מוצלחת, המוכר נותן לך אישור המכירה על הזוכה במכרז תוך 10 ימים של מכירה, הוא העברת הנכס לידי tenderer מוצלח (אם שאין מחלוקת לגבי המכירה). ברוב המכריע של המקרים, הלווה לה. הגאולה לאחר הנפקת האישור של מכירה. James גרסיה עובדת בתחום ListadeCasa.com ללמוד את השוק עיקול, עוזר לקונים ב רזי. נסה לבקר ListadeCasa.com להתחיל את החיפוש.