בשל המשבר הכלכלי, חברות הביטוח "לזרוק" מנהלי התקנים

לאחרונה קניית ביטוח הפך עבור מנהלי התקנים של הלוטו: לקבל החזר לאחר התאונה רבים הם לא יוצאים. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של רב של צפת. איסוף מסמכים, ביקורים המבטחים ושיחות מנהלי לשדוד מספר אנשים שעות עבודה בשבוע, אבל אפילו הכי פעיל הלקוח לא תמיד כבר הכניסו כסף בבוא הזמן. בעניני עסקים תמיד כדאי לפנות ל אינטל. יותר ויותר מנהלי חשיבה, אם בכלל יש בעיות מיותרות, במיוחד אם זה כבר לא דורש בנק… ששת החודשים הבטיח מחכה אפילו היום רוב הלקוחות של חברות הביטוח יצרו מדיניות מחזיקי אשראי קסקו המכונית היו. היום, כאשר הבנקים כמעט חדלה להנפיק הלוואות ומכירה במכוני נפלו חמש פעמים, הורעב המבטחים. . יש לי בתאונה אשתקד, באמצע אוקטובר, אומר kievlyanin SHILOV מקסים. ולכן, יש קרדיט, קסקו פוליסת ביטוח היא קווה נון ההסכם, .

אני לא מודאג, בתקווה כי במהלך השנים החברה לתקן את המכונה. אבל המשבר עשה את העבודה. לפני השנה החדשה אני שולל עם הראש שלו, בדרישה להביא פיסת נייר אחת, ואז אחרת. דלק נוסף האש, לפקחים, הוציא אישור של התאונה. לאחר מכן החלו החגים- ומי במדינה שלנו בתקופה זו של עבודה? השלב הפעיל של תקשורת החלה עם 14 בינואר.

הדבר הראשון הפתיע אותי: כישלון חרוץ של חברת הביטוח כדי לפצות על תיקון ב- 100. למרות פריט זה הופיע בחוזה! ראוי לציין כי דברים כאלה קרה בעבר. מחירים על התחנות הרשמי הם לעתים קרובות 1.5 – 2 פעמים גבוה מהרגיל, אבל עם איכות העבודה הוא לא שונה. כמאה, לא נתקל מצייר מצלמות משלהם, שלח מכונות שירותים אחרים וקבעו את המחירים שלהם. כאן אפשר להבין המבטחים: אנשים לא רוצים לבזבז את הכסף הנוסף. נהגים רבים מסכימים. ? אז החברה החלה להציע לי מוזר ימשיך פתרונות מקסים. . לדוגמה, לשלם את הפרש השעות בין את market value של המכונית את סכום הביטוח. או לתקן את הרכב ולא למכור את זה על ידי משלם לי את האיזון. מתי SC אפילו לא ogovarivala תקופות של תיקון ומכירה, למרות שזה יכול לקרות. חודש ושנה אחת. באופן טבעי, סירבתי להציע. נותן את הסימן לתקן מאה חברות, קיוויתי כי הכסף שאשלם המונח. אבל ההכנסות הביטוח בחודש מרץ, והסביר כי הדולר משתנה כל הזמן יש להם אין עלים חישוב. . הנה אני, מנהלי הודו כי פשוט לחברה כסף. בסופו של דבר פג תוקפו של חמישה חודשים, ו- שבור את המכונה שלי עד כה שאף אחד לא השאיל.