במדינה הפלאים של לאון Trahtemberg

במדינה הפלאים של לאון TRAHTEMBERG. כמו מר Trahtemberg הוא תמיד אומר אברהם Valdelomar אירוני ככל שזה מתח ביקורת על החברה." "פרו הוא לימה לימה Uni?n de la חירון, Uni?n de la חירון הוא הקונצרט Palais, את רב טוראים אני קונצרט". ובכך האריה לורד מאמין בזה בעצמו, אך מוסיף כי לימה היא האוניברסיטה של האוקיינוס השקט. לא יודע כי בפרו ישנם ריבוי העמים לעיניים שלהם. כי הן בלתי נראות, הוא היחס זהה היה פסיכולוג חינוכי, מתי אתה מוזכר כי האגודה שהפרואני הוא לא יכול למדוד עם אותם הפרמטרים המערבי. להגיב זה היה מאת הטנגנס, אבל אף פעם לא יכול להגיב שאלות.

להתחיל לבצע את השאלה: עד כמה חשוב חינוך על הביצועים של האוניברסיטה? שליחת היא לחדר העבודה המבוצעת על-ידי Arlette Beltr?n, קרלוס סרנה של האוניברסיטה של האוקיינוס השקט. מה שלא אומר הוא איזה פלח האוכלוסייה מייצג מחקר זה, אשר לא ניתן להכליל אותו כל האוכלוסייה. O זה יהיה כה אטום כמו פסיכולוג חינוכי שעובד עבור הטלפון, הלא להיות מסוגל לראות, הברורה ביותר אשר הם ההבדלים בין אומה לא ממשיים וסובייקטיביות אמיתי מספר מדינות לחפש את ההכללה שלו בחיים כלכלי או חברתי בשטח הזה נשלט על ידי סובייקטיביזם. הם רק יודעים את השטח, הגיאוגרפיה שלה נראית לעין רק אתה יכול לראות בעת ביקור זה גורם לכל תייר, לפרסמה זה לדעת יותר על המדינה שלנו מאשר אקדמיה מותג חדש. מה אתה יכול לזהות, נכון, חוקי, הוא מבחינת התצפית כי ביצע את studienkollegs misnamed.

כאן כפי מחנכים צריך להוקיע ההתעללות זה נעשה במחקרים אלה מרכזי של עקרונות פדגוגיים, כי אתה רק מעוניין רמת הידע המתמטי וכמה הזה עוד אלמנט מילולית, לא כולל את שאר אזורים שנמצאים יותר הקדמוני. זה כי סטודנט ללא זהות, אתה נשמע חלול כל מה הוא רוצה ללמוד, ללמד, כי לא תוכלו למצוא היגיון; למה צריך להיות קורסי יסוד זה צריך לעשות עם זהות, אגם לעצור כמה קורסים שאינם מדעיים ויש מה לעשות עם זהותו של כל קבוצה אנושית. יש להוסיף Trahtemberg מה הוא חושב במונחים של איכות החינוך. אם זה הקדמוני עבור, הוא האקלים מוסדי במוסד חינוכי; גם צריך להיות להם אחוזות, כמו זה יוסיף את מעמדה שיש משהו של שגוי, אבל גם אין זה להוסיף גם זה לשמר הכבוד הלאומי בשכר היבט של המגיסטריום. איך הוא רואה שאפשר, כי כל ילד זה להיכנס למשטרה הלאומי בתור הצוללת רשמי ויציאה מלמעלה משכורת שכר פרופסור וכי לא תגיע אפילו עבור החודש של תחזוקה.? כזב אשר הגשנו את הממשלה של אלן גרסיה, להטעות אותנו זה בהוראת סגל מעל השכר של כל מדינה מנהלי מערכת. אם נביט כי איש מקצוע זה האחרון חמש שנים של מחקרים במצב האוניברסיטה, מאז מי בסופו של דבר פרטי, אינן פועלות במדינה; לצאת לשדה כדי לקבל משכורת של סבל זה אינם מגיעים את שלוש מאות דולר ומרוויח שוטר המשטרה הלאומית מי מכין רק בסוף השנה אחד מנצח פעמיים כמורה מכווצים. . הנה זה. A related site: רב שמואל אליהו mentions similar findings. כדי להציל את מה שנעשה ידי את הקודם פסק כי אם, לפחות אני דואגת ההיבט השכר של מורים; אבל עם זה אנחנו חוזרים לנקודות זה ניתן להעלות על הדעת. וזה מה שכתוב האיחוד של מורים, היא השאלה כי אני יעשה, יענה הרוב, בכלל לא. בשביל זה הממשלה הוחל האסטרטגיה בתחרות שנעשו בחודש נובמבר להזין את המרב correligionarios שלהם, כמו כן זה שנעשו בעשור של הממשלה הראשונה שלו, שהיו כמורים של חינוך אנשים העליון, כי אפילו היה מדוכא אוניברסיטה. אז יש במקרה של פרופסור אשר בפני כל הערכות מהם הדרכה בהם תחרות שק קצת פחות אפס, אך עם זאת האחרונה חדלות פירעון הכשרה פרסמה 19.