אנתרופולוגיה-סיעודי

אנתרופולוגיה-סיעוד את התפקיד שממלאת התרבות בריאות תהליך באופן ספציפי יותר בהקשר של אנתרופולוגיה של סיעודי הוא חיוני. אנחנו שקועים ב במונחים של אגודות רב תרבותי שבו זה חיוני כדי לשקול מחדש את המצבים של טיפול ותהליכים טיפוליים ולשלב גישות חדשות, דיסציפלינות עצמו והן אחרים. בידע אנתרופולוגי ' שיטת שלה, יכולה לסייע המשמעת של הסיעוד לכתובת וכדי להמחיש את המצבים של טיפול אופטימלי, מציאת נקודת מבט. כל התנהגות אנושית היא מצופה משמעות מעבר עצמית. אנו יודעים כי המחקר של תרבות מספק מפתחות התנהגויות אלו, כמו שונות ומגוונות כמו תרבויות הקיים.

לא ניתן להפריד בקטגוריה זו מזו טיפול או תחזוקה של החיים, מצבים של פעילויות בריאות. טיפול היא תופעה חברתית ותרבותית, מדע חברתי ואנושי אתה צריך הכנה, הידע, מחקר וניסיון מעל כל עבודה עם מטופלים באתר. . נעמי היא לשים עבודה קשה, התמדה, תשומת לב, זמינות. לא יכול להציע באיכות טובה הנקה בפועל אם תקשורת הוא עני, זהו היבט לקחת בחשבון מלכתחילה על ידי כל הבריאות מקצועי. כולם צריכים ללמוד איך לתקשר באופן ברור עם עדינות וחיבה עם המטופלים, משפחותיהם וחבריהם עמיתים.

חשוב שיהיו מעודדים לחפש פתרון אמיתי לבעיות וכי להטמיע מידע שנועד לקדם מיומנויות, לא רק על היישום של ידע חדש, אבל גם אמפתי תקשורת עם מטופלים ומאת מבט אנתרופולוגי. מן ההתחלה, זה הכרחי כי אנשי מקצוע בתחום בריאות יודע להעריך כל ההיבטים הנוגעים לקהילה הסוציו-תרבותית שבה היא פועלת. כל אנשי בריאות כבן אנוש יש להניח את תפקידה יחד עם חולים לפעמים כי זה דורש את התמיכה שלך. כדי לשמור על יציבותו רגשיות לאירועים שונים יתקיימו, מסיבה זו עליך להיות מודע לכך שאחד חובותיהם העיקרית היא למצוא זמן כדי לדבר עם מטופלים, ומעדיף את ההיבט הפסיכו-חברתי, אנתרופולוגי. החרדה של הרגע שעלולות לגרום תרבות שונה משלהם היא מחסום תקשורת יעילה כי לגרום לעיוותים עם חוסר יכולת להבין, זוכר, או אפילו להקשיב. אם הרופא או האחות רוצה לוודא כי המטופל מבין מה שנאמר לך, שיש הדבקות הטיפולי הנכון ובסופו של דבר תקשורת טובה, עליך תחילה להפחית את החרדה שנוצרו על-ידי שונה משלהם סביבה סוציו-תרבותיים. זה תושג עם הערכה אנתרופולוגי אשר יאפשר בריאות מקצועי כדי ליצור אווירה של אמון עם המטופל שלו, מהרגע שבו שהוא מבין כל הסביבה שלך. חשוב להבין חולשתם הרגשי של המטופל עצמו ועוד, אם זה בגלל תרבות אחרת. זה ישפר את היחסים, תסייע לנו להיות יותר סימפטי עם התגובות שלהם, לעיתים קרובות אמביוולנטי, המשתנים. באופן כללי, חולים עושים לעתים רחוקות שאלות זה יכול לא תיענה. . הם כמעט תמיד מוגבל לשאלה שאת יודעת… לפעמים זה לא קל לתת תשובות, אך לספק את כל האמת העירומה פעם כה קשה צוות רפואי משלו, המטופל, יש צורך לתכנן כהלכה מה ניתן לומר וגם זה חייב להיות אמר, במיוחד באזור מסוים חולים, בני משפחה, או מצבים מעורבים, כמו במקרה של יחידים למי שייכים קבוצות אתניות ותרבויות אחרות. בידע אנתרופולוגי יחד עם התקשורת יהיה חיוני יש הדדית, לכן לסמוך את האבטחה הדרושה למטופל להיות עזר, לעזור לעצמו. זה לא יכול להציע באיכות טובה לטיפול אם תקשורת הוא עני, זהו היבט להתעקש. זה גם ניכר כי הם מגורה, מחפשים פתרון אמיתי לבעיות, כי הם מטמיעים מידע שמטרתה קידום מיומנויות בריאים בתוך כדור תרבות משלהם. רבים פעמים חשוב יותר לדעת מה לומר להם, שהופך אותו ולזכור את ההשפעה של תקשורת לא-מילולית ותקשורת אמפתי עם מטופלים. עדיין כאשר אין לדבר בין המטופל, ישנם רבים ההודעות המוחלפות בין שניהם. המניפסט אשר מרגישים על ידי הבעות פנים, תנוחות, המראה החיצוני, תנועות, הטון הרגשי של הקול ובטון דיבורו. חולים הם לרעיונות להתנהגות לא-מילולית של צוות רפואי, במיוחד אם הם לא יודעים את סובלת הרשע ולנסות לנחש הנתונים באמצעות אותם המבהירים את המצב שלך. שיתוף בדרך זו ולא עם מילים נדרש מאוד לאלו אשר מדברים בשפה שונה על-ידי התרבות שלהם. זה המפתח לזיהוי הפחדים והדאגות שלך להדריך אותם לפתח ציפיות מתאים או מטרות יותר מציאותי יותר אם הם יכולים לשפר את איכות החיים, לא רק כדי להפחית אי נוחות הנובע הפרת הציפיות אוטופי לעיתים קרובות נעשים כאשר יש לא בכיוון אחד קומוניקטיבי הופקעו על ידי חסרונות בידע אנתרופולוגי. ג'מה Llaurad?.