אני פונה למוסקבה

קוראים יקרים, אני מניח שרבים מכם בסיטואציה כשהמכשיר לא לטייל, או לגמור בתאונה, לאחר אשר לנוע ברכב לא אפשרי. מה ניתן לעשות במקרה זה, יש מספר דרכים פתרון בעיות:-popytytat'sja כדי לתקן את הרכב להישבר. על הקרקע; -אתקשר לחברה, נסה לשאת avutomobil רולר של ' בבית, אזורי חניה או חניה או השירות הקרובה מרכזי; – להתקשר לגרר. מתמודד עם אתגר זה, הקיץ (התרסק, עם אגרוף חזק מאוד בחזית מהמכונית, לאחר מכן את המכונית שלי תקוע הגלגל השמאלי), ורגישות החלטתי אם חושבים על זה להתקשר לגרר. כי הטלפון שירות פינוי באופן טבעי לא היה הדבר הראשון.

שהייתי צריך לעשות החברים הקורא יכול posomtret' טלפונים מקוון. כמו תמיד-מישהי שהיא לא בבית לא, באופן כללי, חבר אחד של אלוהים slavo עזר לי-לומר כמה טלפונים. על-ידי קריאה אחד המספרים הגבתי צינור zaspannyj זכר קול-' שלום, שירות פינוי! . תקשיב! '. כדאי לך לעיין אצל טבע תעשיות כדי לקבל עוד מידע. . אמרתי שאני על הכביש ורשה, 128 . התרסק, תקוע הגלגל…

יש לי תשובה סופית שישאיר עכשיו לא רק אם zavatra. במספר אחר, נאמר כי הפינוי יעלה רובלים 1800, לאחר הסכמה שלי, התבקשתי תתקשר בחזרה דרך 10 דקות כי המפעיל צריך זמן. בעיתון כתוב ש אינטל הוא זה שבקיא בנושא. כדי לברר איזה מחשב זמין כעת. להתקשר דרך 10 דקות, נאמר כי עזב את הגרר בקרוב לבוא. לאחר המתנה כשעה הגרר, החלטתי להתקשר שוב במשרד הזה, שבו נאמר כי שברו המכונה ריגש אותי, כי שלח לגרור משאית לי היום הם כבר לא יוכל. אמנם כבר בשיא המתח עצבני התקשרתי בטלפון השלישי שבו קול נשי נעימה ענה לי: 'פינוי שירות 'לחך' שלום!', העצבים שלי קצת רגוע. אני חקרו בהרחבה, על האירוע, משקל המכונה, הנוכחות של תקלות, לאן לשלוח. דיווח מיד את העלות ואת זמן ההגעה של פינוי הרכב לי (בערך 30 דקות); כמובן, שיש כבר ניסיון, אני מייד הזהיר כי אם לאחר 30 דקות, המכונה תהיה לא, משהו מהם אני מסרב, על מה zavrenija את זה גרר של חברת 'לחך' תמיד הגיע בזמן, כי זוהי חלק ממדיניות החברה. אכן, בדיוק 30 דקות גרר כבר היה במקום. הנהג הסביר את זה עם גלגל zaklininym עדיף למשוך את המכונית לתוך השירות מכיוון העמסת פריקה עם מארז משאית הגרר מרגיש, אם אתה לוקח את המכונית אל הבית, הציוד הטעינה הבאה יכול לגרום לנזק נוסף מאשר, והחליט. לאחר נכנס לגרר המונית הגענו הקרוב שירות. ob'snil הנהג בדרך אליי זה חברות גדולות במתן שירותי לפנות מעט מאוד ורוב אותם הן חברות עם 3 המכונית מחרים מאת evacuators כי, פחות מזה או postonno יש עבודה, מחפש הזמנות עם הרווח הגדול ביותר עבור עצמם, אשר הועמד בחברה השנייה, אשר דיווחו כי כל לגרור משאיות עסוק, כמו החברה הראשונה גם להיפך לא עובדים כי החברה מורכב של אדם אחד עבד לשעה 16:00 ליום והלך הביתה לנוח. כמובן הוא אמר ושל החברה ' לחך '-פארק מכונות-8 חתיכות, בתוספת partnesrkie קשרים עם שני משרדים גדולים: "שלך טאג ', 'מוסקבה פינוי שירות' שימשכו ביצוע ההוראה בעצמם אם העסקתם של כל המכונות שמונה. טעינה על המכונית שלי, הנהג נתן לי כרטיס ביקור לחברת שלהם וייעצו שאם בפעם הבאה, אם יש צורך, להתקשר לגרר, אל תיתן את Boh בהחלט יפעל הנחה של 5%.