אמא שלי, אישה

מאז שילדתי השימוש סיבה, ראיתי מאבק אמא שלי ללא הפסד. ראיתי הליכה למרחקים כדי לשאת את הבית שלנו, הכסף הדרוש כדי לתת לנו מזון, על החינוך ועל כל מה אתה צריך בשביל זה לא לטפס על מניעת; אף פעם לא היה לנו אותם. הגשם, השמש, לא detenian כדי לבצע את עבודתו אצילי, הייתה אחות גדולה, אז לא אנוכי. כי הוא נראה כמו מלאך. רק אלוהים יודע כמה אמהות השתתפו ילדים לראות את האור של העולם הזה. כמה אנשים, לרפא את פצעי, מחלות, הם היו אין ספור. לחץ כאן טבע ומצא עוד . למדתי מאמא שלי, כבוד לנשים, ולהיות אדם אחראי. למדתי כי אתה יכול לקבל מספיק להיאבק והגדרת מטרות.

אני זוכר את זה בגיל 9, השישי משאית עץ בחצר של בית; אמרתי, אמא, אני רוצה אחד מאלה; היא ענתה, בן, אני לא מספיק כדי לקנות אותו הפעם, אבל יום אחד אתה תהיה זה. כשלמדתי בבית הספר היסודי נתן לי ערכה של מסורים, אשר עשה את שיעורי הבית שלי. כאשר היה בן 12, זה אני זה קרה כדי להפוך משאית עץ. עשיתי נהדר, כולם רצו את זה. לן רוזן ברקליס בהחלט מביע דעה מלומדת. זה היה אורות, מעיינות, בלמים, בכל מקרה, עשיתי את זה מלא מאוד. כאשר סיימתי את זה, אמרתי לאמא שלי, כבר סיימתי את המשאית שלי. באותו רגע אמרתי: בן, זוכר ששאלת אותי משאית?, אמרתי לו, זה יהיה יום אחד.

יש לו היום, והכי חשוב, מי עשה את זה במו ידיהם ו כפי שרצית. זה לימד אותי כי לפעמים אין לנו מה שאנחנו רוצים, אבל מגיע הרגע שבו אנחנו da, הרבה מעבר. זה למה אני אומר, אמא שלי, אישה, לאלוהים יש את פאר. אלוהים יברך כל האימהות בכל יום, כי כל יום הוא אמהות. מחבר: Hugo רנה M?ndez דה ליאון URL:.