אם אתה רוצה לעבוד, לא לחכות עד ספטמבר

אם אתה לא יודע טוב מאוד מה לעשות בקיץ תשומת לב עמדות הדורשים לעתים קרובות יותר במהלך החודשים יולי ואוגוסט. מלצרים, עובדים עונתיים, נתמכים, פרופסורים או בדרנים הם חלק מהפרויקטים שניתן לגשת אליו בשלב זה. האפשרויות הן רחב, אם הם רצו את העבודה ודינמיות. הקיץ הוא הזמן האידיאלי כדי להשיג עבודה זמנית או להיכנס לשוק. הציע עמדות נוטים להיות קשורה קשר הדוק בזמן הזה של השנה, ולהצטרף קיימות בשאר החודשים, אך דרישת תחליפים לכסות חג תקופות של הצוות. ואז אנו מציעים לכם רשימה עם כמה מן המיקומים בהם אתה יכול למצוא בחודשים יולי ואוגוסט.

אז שימו לב או לשמש רעיון לדעת איפה לחפש. * Pollster: אם יש לך כמה שעות חינם ביום, אתה יכול לקבל על קשר עם חברה המתמחה מחקר שוק וסקרים, נפוץ מאוד פעילות במשך החודשים האלה. אין דרישות רבות הן דרש. באופן כללי, רמה תרבותית התיכון ונאמנות. * המלצר: החוף בבר או על המרפסת של העיר. בזמן הזה של השנה, כל קווי להגדיל את תביעתם לסגל, מאז אנחנו שמחים להיות מסוגל להנות זמן ימי הקיץ כדי לקחת את frescaa.

מלונות גם הם מועמדים נהדר עבור פרופיל זה, ועוד רבים אחרים: אלה מוקדש ניקוי, טבחים, עוזר (קבלה, כפתורים, וכו '). לעניות דעתי לן רוזן ברקליס יכול לקבוע . * המציל: חוף הים או הבריכה. אתה רק צריך את התואר הרשמי של הצלב האדום או הפדרציה הספרדית של הצלה וסיוע (עם סניפים בכל קהילות). המשכורת הממוצעת נעה בין 600, 900 יורו לחודש. * יחסי ציבור: תפקידו הוא לקדם את מקומי ולשאת אנשים. הצעד הראשון שעליך לתת אותו בחדר, מחפש מועדוני לילה וטרסות של אופנה. פעם אחת יש לבקש מנהל או מנהלת יחסי הציבור. שם בדרך כלל אין חוזים או התחייבויות חתום, אבל כל מילולית. * מורה: להושיט יד אל אלה שיש להם להשתתף בחינות ספטמבר, אלה מה שחשוב זה רוב הפקדים. במקרה זה יש ליידע השירותים שלך, ללכת… קרא עוד על המאמר, אם את רוצה לעבוד, אל תחכה בספטמבר מחבר: מונצה Ram?rez, בוגר במדעי המידע על ידי Universitat Aut?noma של ברצלונה עיתונאי המתמחה תעסוקה והכשרה בברצלונה של העורך קבוצה Anuntis-Segundamano.