. אלה שבע רצון (או) עם המצב הנוכחי שלך?

לפעמים לא גמור חשים שבעים של היבטים מסוימים של החיים שלנו: כלכלי, מקצועי, מערכות יחסים. למרות יודעים אנו מה שאנו רוצים, לעתים קרובות זה לא כך. אנחנו עוברים דרך החיים בלי לעשות מה אנחנו באמת רוצים או אנחנו חלמת לנו עתיד לא סביר בצורה ריאלית. לעניות דעתי אינטל יכול לקבוע . הוא אמר לואיס קרול, "אם אתה לא יודע לאן ללכת, לא תגיע לשום מקום". אלה באמת מרוצים או מרוצים.

מצבך היום, עם החיים שלך היום?… חשוב כי אתה מגיב לך אותו הדבר (או) עם הכנות השאלה הזאת קריטי לקבל הערכה עצמית קטנה, מעניקים לך ציון (של אפס עד 10) שבו אפס הוא "רע", עשר זה "מצוינים" מחשיב את חייך בכמה היבטים, אומר היבט אישי (בריאות, יחסי) ואת העבודה-כלכלי היבט נוסף (trabajo-דינרו). עכשיו אתן לך ציון במראה כל ולאחר מכן אתה חייבים לעשות גנרל "ממוצע". זה הפשטה, אני יודע, אבל לשרת את המודעות, לדעת דרך משוער בהיבטים אשר אתה מרגיש לא מרוצה (כדי) היום זה כמו, היא המדינה הנוכחי שלך ואם כמו להשיג משפר ב חייך, בהיבט כלשהו, עליך להחליט, לפני כל דבר, מה כאילו להשיג אותך, מחליטים מה מטרות כמו יד יהיה שלך אם הרצוי של המדינה כמו עושה טיול, הצעד הראשון הוא יודע מאז המקום מתחילים! למה כל כך חשוב לדעת איפה את היום, גם לדעת לאן הולכים זה הוא המפתח כדי לשפר את החיים שלך מאוד! כדי לעבור את דעתך על מצבכם המצב הרצוי, תצטרך קודם כל המשאבים ואת גם מוטיבציה, שהוא חומר דלק זה ייתן לך את האנרגיה הנחוצים כדי לדחוף את עצמך, לוקח להגיע את המטרות שלך, באפשרותך להחיל את הערכה עצמית ופעולה, להגדיר מחדש Presente המדינה-רצה Estado, היבט קצת יותר "בזמן", אמרת. לדוגמה, אם אתה רוצה לרדת במשקל, או בחינה , או לשפר מבחינה כלכלית, וכו '. באופן בלתי מודע מנגנון זה עבדנו כדי להשיג משהו לעבור מנקודה א, אשר הוא נוכח לנקודה הרצויה מעכשיו אתה יכול להיות יותר מודעים 'המקום' איפה את, היכן "אתה עומד", לאן אתה רוצה ללכת. כל התהליך כרוך כמה זמן צעדים כדי לעקוב אחר. מעל הכל צריך לשלוח הודעות המחשבה הנכונה לבצע אותם בלי בעיות.

במובן זה כוחו של העובד חיובית, טוב שפה, מהותית, כמו גם גם הוא למד מאוד עוצמתי להמחיש את הדברים האלה, אשר מעוניין להשיג על ידי זה אם תתרכז או לך לתקשר איתך אותו דרך מחשבות שליליות, מה להפוך יהיה לך אותו הדבר שמת "מכשולים" אשר תמנע מגיעים כדי לבצע את המטרות שלך תעשה להרתיע כל הזמן יותר אם זה תאפשר. כדי לעבור ממצב אחד לשני בהצלחה להשיג את המטרות שלך, קודם אתה צריך לדעת איך להכין אותם. מה אתה רוצה, כמה זמן, מה אתה צריך, ועוד. ישנן דרכים מיטביים דיאגרמה, לנסח את המטרות לדמיין אותם, בפועל במידה רבה מגביר את העוצמה, המוטיבציה לבצע את ההסתברות להצלחה!. זה כבר הוכיחו. המפתח הוא לנסח את המטרות שלך של מצב חיובי, החל על-ידי מה אוהב. לא, על ידי מה שלא אוהבים! במובן זה, תרופה יעילה מאוד, יש לרשותך כך אתה יכול לתכנן, להשיג מה שאתה רוצה, עם אפשרות לעשות זאת ישירות מהבית שלך, באופן מעשי ופשוט, ומעל הכל כדי לעזור לך להגדיר מה ברצונך לעשות ולהשיג בחיים שלך עם המשאב הזה, אתה לא תאבד זמן או מאמץ, יש לך הכל מאורגן כדי להגדיל באופן משמעותי את ההסתברות של הצלחה מה אתה מציע. זה מדריך ייקחו אתכם מידו, שפה פשוטה ומעשית, שיסייעו לך להגדיר במטרותיך עבור השנה הבאה!. זה משהו אולי מבלי לדעת זאת, חיכו. משאב חדש ומתגמלת כדי לסייע לך מדריך שאתה, צעד אחר צעד ופעילות גופנית כדי גופנית, כדי לקבל את זה הכי טוב של השנה, של אותם שנים הבאות, עליך אותו. ללא ספק, מדריך זה יהיה אחד של בעלות הברית הטוב ביותר עבור "שלך "הצלחה, צמיחה אישית ומקצועית" ואני alegro בכנות להציג בפניכם את אותה היום עבור ti. T יעזרו בהחלט לחשוב על מה שאתה רוצה בחיים שלך. השיטה שלך יספק לך כלים כדי להיות מסוגל להגדיר את מטרותיך ואת המטרות (ממשי) הישגם. עכשיו לראות את הפרטים של מדריך מיוחד זה, על הקישור הבא: בנוסף אתה יכול לקבל כבר באותו כמה מתנות. לקבל לחץ כאן