אירוח: תסכים שרת ייעודי?

בעת רכישת שרת ייעודי, נדרש לשקול כמה דברים לפני כן. מה לקנות? מבחינה הגיונית, זה תמיד יהיה טוב שיש מעבד באיכות הגבוהה ביותר שניתן, עם מעבד מרובע ו האולטרה מהיר. למרות זאת הוא תמיד אידיאלי, פעמים רבות זאת, לא הגיונית או במחירים סבירים. לכן, יש לשקול את האפשרויות שלך בתבונה. תחילה עליך לקבוע את התקציב שלך. להיות מציאותי, הקצו לביקור לפחות 2500 $ עבור שרת ייעודי לא מתוחכמת. עבור שרת מסוג זה, רוב ציוד ושירותים אחרים הדרושים כנראה לבלות קצת יותר מ דולר 4500, בקלות. שנית, לקבוע את ספק שירותי האינטרנט בפס רחב.

החקירה, דברי עם מספר ספקי לפני שתחליט הפתרון בפס רחב המתאימה ביותר לצרכים שלך. כל תוכנית, כל ספק שונים ויש הטבות שונות, אך רוחב הפס הוא מה יותר כדאי לשים בחשבון בעת בחירת ספק האינטרנט שלך. היבט חשוב נוסף שכדאי לזכור הוא זה חייבת לשכור שירות של עותקים של אבטחה לפני ביצוע ההתקנה של שרת ייעודי. גיבוי המכשיר חייב להיות כפול המרחב של אחסון זה השרת המדובר. זה יכול להיות בשני יחידה עצמאית כמו קשה כונן או רשת אחסון התקן חיצוני. גם התקן גיבוי יכול להיות מורכב מספר התקנים כגון: קלטות, דיסקים, וכו '. הסיבה למה המכשיר גיבוי צריך להיות גדול יותר השרת הייעודי היא כי זה נוח לשמור חודשים של גיבויים, לא רק גיבוי שבועי או חודשי.

השירות מתכווץ, עליך לספק לך לפחות 24 שבועות של עותקי גיבוי ללא חשש עבור שטח אחסון. בנוסף, היא מבטלת את הצורך לקבוע את המטרה שלך מדי יום של תנועה (התנועה מדי יום כי יש את התקווה לראות תוך שנה 1-להיות מציאותי). חלק את המספר על ידי המספר היומי של התעבורה המתקבלת כיום ולאחר מכן להכפיל את זה מספר על ידי 5. . זה המספר הכולל של ג'יגה-בתים של שטח שנדרש. דוגמה: תנועה המטרה היומן: 10000 (חלקי) המצב הנוכחי של התנועה היומית: 500 (כפול) 5 = 100 ג'יגה-בתים בדוגמה, עליך לקנות דיסק קשיח 100 ג'יגה-בתים בדיסק הקשיח, אבל בעצם זה עדיף לקנות 2 או יותר יחידות שרק אחת. במקרה זה, מאחר 50GB יחידות יחידות אינם קיימים, או שקשה למצוא, אתה חייב לקנות שניים של 60 GB, אשר נותנות סכום כולל של 120 ג'יגה-בתים. לבסוף, לקבוע את הזיכרון הנדרש על פי התנועה היעד שלך, וגם שאר הרכיבים החיוניים של המערכת, כגון NIC, חומת אש טוב, מקליט של CD או DVD עבור גיבוי, ועוד. עם רכיבים מינימלי אלה אתה יכול להתחיל לחשוב ברצינות על האפשרות לספק אירוח שלהם לאתר שלך דרך שרת ייעודי.