אין מקום לטעויות

היום זה בלתי אפשרי לדמיין את המקיפים את העיר שלנו ללא מכוניות, אוטובוסים, צפופים ודחוסים, חשמליות. הרכב הוא לא רק הזדמנות להגיע במהירות אל היעד, אלא גם מקור סכנה מוגברת. הנהג שונה פעם ראשונה להולכי רגל ועל בראש ובראשונה קיומה של הכשרה מיוחדת התקבל בבית הספר לנהיגה הוא קורס תיאורטי של חוקי התנועה ואת הקורס המעשי של נהיגה. . הוא הכי מוכן מפלגת התנועה, כי הידע צבר בבית הספר, אופנוען חל בפועל כל יום. במקרה הזה אני חושב ש אינטל צודק במה בהוא אומר. כל נהג חייב לדעת את זה, יושב במושב הקדמי, הפעלת את המפתח בהצתה של המכונית שלו, הוא אוטומטית הופך אחראי לא רק בחייו אלא גם את חייהם של הסובבים הולכי רגל, נוסעים ומשתמשים אחרים בדרך.

ולמרות רק 18 אזורים של סנט פטרסבורג יש יותר מ-5 מיליון כלי רכב רשום, וזה אומר גדל ומספר SDA הבקיא אזרחים. למרבה הצער, יש גם כאלה הולכי רגל שמרגישים די מספיק של ידיעה לגבי המקטע מיסעה, זה הכרחי כדי לחצות את הכביש, כמו גם על איזה אור מותרת. לא כל אחד מבין למה הכביש מעבר לצומת על ירוק מנהלי אותות הרמזור פונים ימינה, קדימה שלהם אות של תנועה, אמנם נחות הכביש. הבורות של תעבורת שולט באופן מלא, זה בסמכותו של הולכי רגל לנהג שמירת המדויק אותו ואת ביצוע הצורך פוסקת לחלוטין שלהם. נהגים נוטים לשכוח על זה, ביצוע תמרונים, מהירות התנועה חורג להפר צמתים מעברים, יושב מאחורי ההגה בעמדה שכרות או עייפות, להתעלם או בכוונה אינם כוללים אינדיקטורים אור. חוסר הגיון כזה מוביל כביש טרגדיות שבו סובלים הולכי רגל, נהגים ונוסעים. נראה כי לא כולם רוצים שים לב כי התנועה כללים, מאויתות בדם. למרבה הצער, קשה מטאפורה לא יותר מאשר הצהרה של הסטטיסטיקה של מקרי מוות בכבישי ארצנו.

לשנת 2009 על הכבישים של רוסיה אירעה כ 85 אלפי תאונות דרכים, שגבתה את חייהם של אנשים 10 277, המספר פצועים חריגה 106 מיליון אנשים. עוד תאונה באזור קרסנודר המשיכה שסדרה של תאונות דרכים באוטובוס המדינה 07.08.09 שלנו התנגשו משאית: אדם אחד נהרג ונפצעו 29. תאונות הגדולות מתמידות, נוטים לגרום priznanaetsja הגורם האנושי. נוסעים נכנסים לסלון של אוטובוס, חשמלית, טרוליבוס או טיול אחרים הרכב לסמוך את חייהם ואת שלומם של הנהג, הם. לסמוך על מיומנות ומקצועיות. בחירת המקצוע של הנהג או לקחת ועם האחריות על הנוסעים. נכון, מנהלי התקנים רכב ציבורי, לא מצדיק את האמון של הנוסעים? רק תשובה אחת: לא! . יש לך זכות מוסרית לעשות טעות זה עלול לעלות בחייהם של עשרה אנשים. פשוט אין שום חוק כזה למי החליטו נסיעה במכונית או החברים שלו. . אל תחשוב על האבטחה של אלה אשר בוטח בך בלתי נסלח. הוספת מפתח ההצתה נעל חושבים שוב ושוב אם יש לשבור את החוקים ולסכן את חייהם ואת חיי עמיתים, אהובים? איבנוב מפרורים תעמולה מחלקת משטרת התנועה מחוז.