איך להשיג את ההמרה 52.2% בעסק שלך

כיצד משיגים על 52.2% של המרה לסיכום העסק שלך: כל פרסום או פעילות באינטרנט מבוסס על המרת המבקרים ללקוחות פוטנציאליים, לקוחות פוטנציאליים הלקוחות. להעתיק מה אני לעשות וללמוד איך השגת מדהים של 52.2% של המרה בפעילות הפרסום שלי. . נתתי אותו קשה זה לאינטרנט במשך שנתיים, תמיד אמרו לי שיש לך. למדוד את הכל כדי לגלות אם המאמצים שלנו משלמים את. כשאני אומר הכל אני מתכוון איזה אחוז של אנשים שביקרו באתר שלך הפך הקוראים של הידיעון שלך? איזה אחוז של הקוראים שלך הפך הלקוחות? מה אחוז המבקרים את הנקרא או מלא טופס? ועוד הרבה משתנים. מדד מה שאתה עושה הוא המפתח כדי לצמצם עלויות ולעשות יותר כסף.

עכשיו תסתכל על השלבים 3 אני עוקב כדי להשיג על 52.2% מדהים של המרה בפעילות הפרסום שלי. הערה: אני אדבר על איך להפוך מבקרים קוראי הניוזלטר שלי. כדי להרחיב אופקים, כדאי לבקר באתר של רב שמואל אליהו . אבל שימו לב . כי זה יכול להיות מיושם לכל חלק של העסק שלך (טפסים, שיחות, מכירות, וכו '. המערכת הוא זהה).

שלושת השלבים זה לא מצליחים צעד ראשון: זיהוי ללקוח העוזר החדש שלי, דוד אווילה, כולל העבודה למעניינת. הוא אחראי על הפצת המאמרים שלי פורטלים, מגזינים, עיתונים. אבל בכלל לא אתרים. ראשית, דוד מזהה הלקוח שאליו אני רוצה למשוך. חיפוש מרכזי?אינטרנט שבו ממוקם לקוח זה. ומפרסם מאמרים שלי. . גם בעסק שלך תחילה עליך לזהות את הלקוח האידיאלי (וזה לא בכל רחבי העולם). חפשו את הלקוח למשוך לעסק שלך (רק בדרך זו מפחיתה את הוצאות פרסום ולהגדיל את אחוז ההמרה). טיפ: אם הדף שלך מקבל ביקורים באמצעות פרסום בתשלום או בחינם, ואת האחוז ההמרה הוא נמוך (10% או פחות), אתה מבטיח האיכות של הביקור היא לא הטובה ביותר. יש המזהים הלקוח האידיאלי, ומודיעות לך בפרסום שלך כי הוא מי שאתה מחפש (והוא עדיין נתקל אחוז, הדלת) (פתח לשיפור). שימו לב, עצה נוספת: הפריטים שלי לא יעילים כי כתובים כראוי. הם בגלל דרכם האדם שקורא אותם מראש מסמיך אותך. מתבקש לנקוט בפעולה, והיא עודדה אותו לעשות זאת (לדוגמה: לחץ כאן כדי לקבל עוד עצות חינם, לבקר אותנו עכשיו, להרחיב את העסק שלך, לחץ כאן ולקבל את הדו ח חינם, וכו '). שלב שני: עמוד נחיתה המבקר לחץ על הפרסום חינם או בתשלום. הוא מאוד מעוניין, הוא לקוח פוטנציאלי כי דרך הפרסום זה מזוהה עכשיו השלב השני הוא לנקוט בפעולה. מה אני עושה? השתמש עמוד נחיתה או דף נחיתה. דף נחיתה הוא מצוין כי להתמקד אובייקטיבית בלבד. ראה בדף הנחיתה שלי גיור 31.3% מושגת כי המחשבים מפוזרים בכל מקום, אשר מפחית את האפקטיביות שלהם. אבל העוזרת שלי דוד שימושים (אני לא אתן את הקישור כי זה היה משפיע ההמרה שלו) הוא העתק מדויק שבו אתה גולש . אבל כן של המרה 52.2% מרשים כי דוד מתמקד הפצת תוכן שלי במקומות איפה שלי לקוחות פוטנציאליים מועברים ומאמרים שלי בשוק מסוים שהם מחפשים זה לוקח כמודל בדף הנחיתה שלי. זה מסייג מראש המבקר, הוא מציג פתרון. ואתה בקשות לנקוט בפעולה. בקרבת לייצור. להעתיק את המודל שלי ותראה. השלב השלישי והאחרון: יש מטרה ברורה שוב לראות את עמוד הנחיתה עצמו אדם מגיע לכאן, תנו לי את הדוא ל שלך הוא רק. שום דבר! ישנם ללא הפרעות, שאין שום קישורים חיצוניים, דבר מכרה לך. כמובן, זו המטרה שלי. אבל זה בעסק שלך. אם לך לקדם את עצמך, אתה רוצה את המבקר לנקוט בפעולה ספציפית. חשוב מאוד, אני חוזר: אם לך לקדם את עצמך, אתה רוצה את המבקר לנקוט בפעולה ספציפית. בין אם אתם קוראים, למלא טופס, לקנות או לתת לך את המייל שלו. מטרה אחת. . לא יותר מזה לכן, לבנות את דף האינטרנט שלך לקחת אותך. האורח למטרה שלך. שום דבר הסחות דעת, של קישורים חיצוניים לא היו לך עזרה. . זה כמו מפה… אתה יודע לאן אתה הולך ללכת, תקבל את המפה ולא ללכת ישר לכיוון המטרה. . בלי הסחות דעת לכן, שמור מטרה ברורה של מה ברצונך להשיג עם האורח, רק להציג בפניכם את האפשרות הזו. לסכם כדי לקבל שיעור המרה גבוהה על העסק שלך צריך: 1. לזהות את הלקוח. 2. להשתמש בדף הנחיתה. 3. יש יעד ברור של מה אתה רוצה להשיג. שם יש לך, יזם היקר. פשוט 3 צעד המערכת שלי כדי להשיג המרה מדהימה של 52.2%. יישום אסטרטגיות אלה, ראה תוצאות מרשימות. באהבה, דיאנה Fontanez אודות המחבר: