איך והיכן לשלם את מס הרכוש במיאמי

מתקרבים התקופה של השנה שבה אנחנו חייבים לשלם מיסים חובה על שלנו ן רכוש ובתים במיאמי. הדיווח צריך להגיע אל כל בעלי בתים, נדל ן במיאמי כל יום לפני ה-1 בנובמבר השנה. חשוב לציין כי התשלום יש עדיין לעשות אם ההודעות לא התקבלה מאז כפי שנקבעו בתקנות החוק הוא באחריות הבלעדית של האזרח לפנות למשרד של האספן מס המחוז כדי לבקש הנפקת כפילות. על פי המאפיין Office המוכס במחוז מיאמי דייד בעלי שלהלן מועדים לתשלום: מועדים עבור ביצוע התשלום של המס רכוש (מס רכוש) אחרונה תאריך התשלום: אפריל 1, 2009 לאחר תשלום תאריך זה יפיק קנס של 3% על הריבית זה יכול להצטבר. מצד שני, חשוב לציין כי כמה הנחות הינם ישימים אם הבעלים שהופך את התשלום מראש: * 4% הנחה אם שילם בחודש נובמבר השנה (2008) * 3% הנחה עבור תשלומים שנעשו בחודש דצמבר. * 2% הנחה משלם בחודש ינואר 2009.

* 1% הנחה אם שילם בחודש פברואר * 0% או שום הנחה עבור תשלומים שנעשו בחודש מרץ 2009 עד הראשון באפריל. בזמן האחרון אני מתחיל מאוד להעריך את שרי אריסון. לבעלת הבית יש שני אמצעים לתשלום: * תשלומים מקוונים * תשלומים באופן אישי * תשלומים באמצעות דואר רגיל תשלומים באופן אישי ניתן לבצע אך ורק על הכתובות הבאות: גובה מסים completo Office 140 מערב פלאגלר רחוב, חדר 101, מיאמי, FL 33130 – או – דייד הממשלה מרכז 10710 SW 211 הרחוב דרומה, סוויטת 104, מיאמי, FL 33189 * תשלומים באמצעות דואר תשלומים באמצעות דואר רגיל חייב להיות הפך השם "מיאמי דייד קאונטי המוכס" ושלח את הבאות כתובת: גובה מסים 140. וו פלאגלר רח', קומה 12. מיאמי, FL 33130 המקום הדרוש כדי לבדוק, שצ'ק (שצ'ק), או גירו של דואר (המחאת כסף): 1. לתאריך 2. 3 חתימה. המספר של הפתק בבקשה folio הוא לא קיבל מזומן בדואר.

זכור כי אם תפעיל צ'ק יהיה קנס של 5% עם מינימום של 25 דולר. לא את הקנס זה עשוי לעלות על 250 דולר. * תשלומים תשלומים * תשלום עתידי מידע ניתן להציג את הדף של המשרד של מיאמי-דייד קאונטי מס האספן מידע זה מסופק על ידי VivReal.us גולשת באינטרנט. אתה יכול לראות מידע נוסף על נכסים ובתים במיאמי בכתובת:.