אופרה וינפרי

יש אנשים עם חלוף הזמן בזכות מעשיהם, דרכים שונות כדי לראות את החיים. לחץ כאן אינטל ומצא עוד . ולספר מה הם מרגישים מסוגל להראות לפני בחברה כאנשים ללא פגע, הנה איפה להתחיל תהליך תהילה ופרסום איפה הלחם בכל יום; זהו המקרה של אופרה ווינפרי אופרה וינפרי היה יליד 1959 ב kosciusko, מיסיסיפי שבו הוא חי עד גיל 6 שנים, ואז עברה לגור עם שלו אמא מי אני propyne אותו הפרות חמורות עד גיל 13. טבע בהחלט מביע דעה מלומדת. כשהוא החליט לעבור לגור עם אביו. בגיל 19 החל לעכל את צעדיו הראשונים התקשורת, כאשר הוא השיג עבודה ככתב עבור תחנת רדיו. לאחר לעבוד וללמוד במקביל-אוניברסיטת טנסי היא עברה לבולטימור, בגיל 22 שנים איפה הציג את ההזדמנות הראשונה שלהם על המופע הטלוויזיה האמריקאית שאנשים מדברים פה הוא בה את הקריירה שלה לוקח אותה כמובן ניצחון.

אופרה ווינפרי מגיע שלה מלאות מתנהג בגיל 30 שנה מתי זה מתחיל להציג בתוכנית משלו על-ידי הצבתו כמספר אחת עבור מספר עונות השנה, זוכה פרסי גראמי הטוב תכנית האירוח. של ארצות הברית. אופרה וינפרי היום לאחר 20 שנות הקמתה הוא עדיין אחד של תוכניות הטלוויזיה הנצפה ביותר בכל צפון אמריקה. אופרה ווינפרי לא רק היה גם הצג בולט כשחקנית מצוינת, הודות הצגתה בקולנוע ידוע כצבע הארגמן ואהוב בין היתר. הפרסים הם הישג גדול נוסף עבור המגיש הזה, מאז את המועמדות שלו. אוסקר, גלובוס הזהב בשנת 1985 על ידי השתתפותך בסרט הצבע ארגמן נפתח הכביש הפופולריות.

עכשיו אופרה ווינפרי candidatizada הזה כדי לנצח את גלובוס הזהב על תפקידו בסרט הווכחנים הגדולים. כל זה מוביל אופרה ווינפרי שיופיעו דרגים בכירים יותר של פופולריות ברחבי צפון אמריקה; בלי להעיר כי כל המועמדים להגביר את הדירוג של התוכנית שלך. למרות אופרה אינה רק הטלוויזיה כיום גם הוא קריטי והמוציא לאור של ספרים, גם מנהל של כתב העת שלו. כמה כתבי העת החשובים ביותר שיש בהשתתפות אותה בתור אחד האנשים המשפיעים ביותר בצפון אמריקה, המדגיש את הונו העצום, שכן היא אחת של אנשים מעטים יכולים לשמור הון 1000 מיליון דולר במשך 3 שנים רצופות. אופרה ווינפרי במהלך כל המאה ה-20 הפך הסמל הגדול ביותר של אפרו-אמריקאים, מאז מאמריו של אפריקאים אמריקאים זכויות נתן לו ברחבי העולם. . זה ראוי להדגיש את העבודה אופרה ווינפרי עשתה במשך כל חייו מאז היא גם מקדמת, מגן על זכויות ילדים.